Як написати резюме директора. Як написати резюме менеджер.

Зазвичай директора компаній є найманими працівниками, тому й вони час від часу займаються пошуками роботи. Так само, як і всі інші претенденти на вакантні посади, керівники повинні надати роботодавцеві пояснювальну записку з описом досвіду роботи та своїх досягнень. Писати резюме директора необхідно з урахуванням специфіки керівних посад.
Інструкція
1
Якщо ті компанія і підприємства, на яких ви працювали до цього, були невеликими і невідомими в колі фахівців, виберіть таргінг варіант резюме, яке може поміститися буквально на одній сторінці. У цьому випадку ви підвищите ймовірність того, що потенційний роботодавець гарантовано прочитає його до кінця.
2
Структура цільового резюме стандартна, але його зміст має бути «заточене» під конкретну посаду, на яку ви претендуєте. Говорячи про свою освіту, крім основного, перерахуйте тільки ті тренінги та курси, сертифікацію, які можуть стати в нагоді на даному робочому місці.
3
Це ж відноситься до вашого практичному досвіду. Перерахувати, звичайно, необхідно всі значущі місця роботи, але особливу увагу приділити саме тим, де ви працювали в якості директора . За великим рахунком, основними вимогами, що пред'являються до цієї посади, не є спеціальні знання та вміння. Претендент на неї повинен бути хорошим адміністратором і управлінцем, вміти організувати людей і виробництво.
4
Коротко опишіть свої успіхи саме в адміністративній діяльності і підтвердіть їх конкретними прикладами і цифрами. Показники, що свідчать про те, що ваші організаторські здібності допомогли підвищити рентабельність підприємств, будуть свідчити про наявність у вас тих якостей, які необхідні директору.
5
У тому випадку, якщо у вас є досвід керівництва великими підприємствами, які досить добре відомі, ви можете скласти докладний резюме на кількох аркушах. Коли ви впевнені, що потенційний роботодавець гарантовано зацікавиться вами і дочитає резюме до кінця, можете не економити місце. Дотримуйтеся того ж принципу, описуючи свій практичний досвід - розповідайте про успіхи, яких ви досягли в мистецтві управління.
Зверніть увагу
Перераховуючи підприємства, де ви працювали, не забувайте згадувати про те, скільки людей знаходилося у вашому безпосередньому підпорядкуванні.
Ким би ви не були, чоловіком чи жінкою, будівельником або бухгалтером, рядовим співробітником або великим начальником, від необхідності пошуку нової роботи не застрахований ніхто. Причому найчастіше, керівникам доводиться набагато ретельніше продумувати кожен свій крок в процесі пошуку роботи, починаючи з традиційного етапу - складання резюме.
Інструкція
1
Почніть своє резюме з вказівки загальних даних (ПІБ, вік, сімейний стан). А також, не забудьте вказати посаду, на яку ви претендуєте. Розміщувати свою фотографію чи ні - вирішуйте самі (тут багато що залежить від вашої фотогенічність і впевненості в своїй чарівності).
2
Викладіть свій досвід роботи. Починайте з останнього місця, оскільки останні роки вашої трудової діяльності будуть мати першорядне значення для потенційних роботодавців.
3
Слідуйте правилу «трьох питань» по кожному з місць роботи: що ви робили, чого досягли і яким образом.Своі посадові обов'язки викладайте чітко, ємко, але не шаблонами з кваліфікаційного довідника посад. Наприклад, фраза «керував довіреним мені підрозділом» в кращому разі не налаштує проти вас можливого роботодавця, а в гіршому - ваше резюме відправлять в сміттєву корзину. Якщо ви керували відділом (підрозділом, філією), то і відобразити ви повинні свої організаторські, стратегічні і когнітивні здібності. Наприклад: організував роботу підрозділу з «0», розробив систему мотивації співробітників і т.д.Ізложіте результати своєї діяльності (досягнення, статистичні дані). Зрозуміло, мова не йде про розголошення власних винаходів або комерційних таємниць.
4
Особливу увагу за кожним місцем роботи приділіть чисельності персоналу, яким ви керували і ієрархію підпорядкування (хто підпорядковувався безпосередньо вам і як ви делегували повноваження, і кому підпорядковувалися особисто ви).
5
Якщо досвід трудової діяльності дуже багатий, то розписувати докладно перші професійні кроки не слід. Досить просто перерахувати місця роботи із зазначенням часових меж.
6
Якщо ви володіли, або продовжуєте володіти власним бізнесом - не забудьте вказати ці дані (можна навіть додатковим пунктом, оскільки для одних роботодавців це буде плюсом, а інші подумають про вашу зацікавленість у роботі найманим співробітником).
7
Вкажіть людей, які можуть надати рекомендації. Телефонів в резюме ніхто не просить вас давати. Досить просто вказати, що рекомендації надав на вимогу, це не той рівень, чиї телефони варто тиражувати.
8
Додатковими пунктами можуть служити ваші побажання щодо підпорядкування (для деяких підпорядкування безпосередньо генеральному директору є першорядним), готовності до відряджень, та ін.
9
Весь обсяг вашого професійного резюме повинен становити в ідеалі 3-4 сторінки. Більший обсяг може зіграти проти вас, тому велика кількість інформації може втомити можливого роботодавця та охарактеризувати вас як людину, що не вміє структуровано викладати свої думки.