Як збільшувати пам'ять відеокарт. додати відеопам'яті з оперативної для зовнішньої.

Продуктивність нових відеокарт подвоюється щороку. Це означає, що «залізо», колишнє топовим в минулому році, сьогодні може вже не забезпечити якісної картинки. Щорічно міняти відеокарт у може дозволити собі далеко не кожен, але пограти в сучасні ігри хочуть майже все. Тому підвищення продуктивності наявної відеокарт и є актуальним завданням.
Інструкція
1
Перед тим як робити дії по збільшенню пам'яті відеокарт и, бажано провести комплекс спільних заходів, що підвищують продуктивність комп'ютера. Оновлення драйвера відеокарт и. Встановіть антивірус і проскануйте системний диск. Часто видалення шкідливого ПЗ дає більший ефект, ніж збільшення обсягу пам'яті. Не користуйтеся «піратським» антивірусом. Щоб не купувати підписку, можна скористатися антивірусною утилітою DrWeb CureIT.
2
Визначте поточний обсяг пам'яті, використовуваний відеокарт ой. Запустіть утиліту діагностики DirectX. Для цього натисніть на клавіатурі клавіші Win + R, в діалозі введіть рядок dxdiag і натисніть Enter. Перейдіть на вкладку «Екран». Знайдіть рядок «всього пам'яті». Цифри навпроти неї означають повний обсяг пам'яті (власної та системної), яку відеокарт а використовує для своїх потреб. Якщо це значення недостатньо, можна спробувати його збільшити.
3
Для збільшення обсягу системної пам'яті, що виділяється для роботи відеокарт и, відкрийте утиліту настройки ATI Catalist Control Center. Знайдіть значення «Буфер кадрів UMA». Встановіть максимально можливе значення. У драйверах від nVidia подібної налаштування немає, пам'ять виділяється автоматично. Єдиний спосіб змінити його - збільшити кількість системної пам'яті комп'ютера, що викличе збільшення обсягу пам'яті, що виділяється відеокарт е.
4
Розгін не є методом збільшення обсягу пам'яті відеокарт и, але може значно збільшити швидкість її роботи. Для того щоб розігнати залізо, необхідно скористатися відповідними утилітами. Для ATI це ATI Tray Tools, а для nVidia кращою програмою є RivaTuner. Форсованого прискорювача тривимірної графіки напевно буде потрібно більш потужне охолодження, тому його тепловиділення зросте. Необхідно контролювати температуру чіпа, його перегрів може привести до незворотного пошкодження відеокарт и.