Як підключити банкомат.

Банкомат являє собою програмно-технічний комплекс, який призначений для автоматизованого прийому і видачі готівкових коштів. Всі операції відбуваються з використанням платіжних карт або без них. Підключення банкомату проводиться в певній послідовності.
Вам знадобиться
  • - банкомат;
  • - програмне забезпечення;
  • - модем та інше обладнання.
Інструкція
1
Підключення банкомату включає безліч різних аспектів: підключення до процесингу, оренда місця під банкомат, послуги зв'язку банкомату з процесингом, охорона та інші подібні послуги.
2
Підключення банкомату може бути вироблено через GSM-модеми. У цьому випадку GSM-модеми підключають до банкомату і до мережі процесингового центру через маршрутизатор, після чого робота протікає по стандартному Dial-Up з'єднанню. Перевага такого підключення - захищеність трафіку і простота реалізації проекту, а недолік - висока вартість з'єднання.
3
Можливо також і підключення банкомату через GPRS-модем. При реалізації даного способу банкомат з'єднують з процесинговим центром через Internet. Перевага даного методу підключення полягає в тому, що завдяки використанню пакетного протоколу передачі даних вдається підтримати постійне з'єднання банкомату з хостом, і при цьому оплачувати тільки реальний трафік.
4
Підключення також може здійснюватися за допомогою універсального комунікаційного сервера CITYNET SYSTEM VRSION 3. Як правило, цей спосіб підключення банкоматів використовується у великих торгових центрах і гіпермаркетах. Можна почати з кількох POS-терміналів, кількість яких поступово збільшується.
5
Після установки банкоматів і підключення до них відповідного комунікаційного устаткування встановлюється спеціальне програмне забезпечення. Так, комунікаційний сервер CITYNET SYSTEM VRSION 3 функціонує на платформі Microsoft Windows NT/2000/XP.
6
Програмне забезпечення встановлено може бути як на комп'ютер NT-банкомату, так і на окремо стоїть спеціалізований комп'ютер. Щоб підключити до SV.3 POS-термінал, встановлюються асинхронні мультипортові адаптери.
Зверніть увагу
Не маючи досвіду виконання подібних робіт, підключити банкомат не вийде.
Корисна порада
Установка банкомата передбачає підключення цього програмно-технічного комплексу до інформаційної мережі банку і електромережі.