Як розширити сторінку.

Шукаючи потрібну інформацію в інтернеті, нерідко доводиться стикатися з таким незручністю, як занадто дрібний шрифт на сторінках окремих сайтів. На щастя, в популярних браузерах передбачається можливість розширення переглядається.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви використовуйте браузер Opera, зайдіть в меню і виберіть «Інструменти», після чого перейдіть до «Настройці» і в розділ «Загальні настройки». Слідом за цим відкрийте вкладку «Веб-сторінки»: тут пропонується в процентному відношенні вибрати масштаб сторінки.
2
Для розширення переглядається сторінки в браузері Chrome відшукайте на панелі управління значок «гайковий ключ». Клацніть по ньому: з'явиться меню «Налагодження та управління», в якому можна розширити сторінку , виставивши потрібний масштаб.
3
Щоб збільшити розмір сторінки в браузері Mozilla Firefox, увійдіть в меню і знайдіть вкладку «Вид». Слідом за цим виберіть опцію «Масштаб» і натисніть «Збільшити». Після перегляду сторінки в розширеному вигляді можна натиснути опцію «Скинути», і розмір сторінки стане вихідним.
4
Можливість розширення сторінки є і в браузері Safari. У верхньому правому куті (панель управління) знайдіть значок, на якому зображена сторінка, і натисніть на нього. Потім виберіть вкладку «Змінити масштаб»: у вікні, вам буде надана можливість збільшення і зменшення розмірів сторінки.
5
Браузер Internet Explorer теж надає можливість зміни розміру сторінки. Для того щоб розширити її, праворуч у нижній частині екрана клікніть по стрілці, що знаходиться поряд з кнопкою «Змінити масштаб». Щоб перейти до заздалегідь певному рівню збільшення масштабу, клацніть потрібний відсоток збільшення сторінки, після чого натисніть ОК.
Зверніть увагу
Не бійтеся експериментувати: у кожному браузері передбачається можливість повернення вихідних налаштувань.
Корисна порада
Є й універсальні способи розширення сторінки, які застосовні у всіх браузерах. Для збільшення масштабу сторінки перейдіть коліщатко комп'ютерної миші, утримуючи при цьому клавішу CTRL. Можна розширити сторінку і з клавіатури: натисніть CTRL + (+).