Як мити щурів. чи бояться щури води.

Щура - дуже розумні тварини, що приносять багато радості своїм господарям. Як правило, звірята доглядають за собою самі - вмиваються і чистять шерсть. Але іноді щурів потрібно мити, а робити це зовсім нескладно.
Інструкція
1
Мити щурів потрібно в різних випадках: перед виставкою, коли звірок хворіє або в тому випадку, якщо вам дістався патологічний бруднуля (так-так, і серед щурів такі зустрічаються) .Спочатку потрібно перевірити, чи боїться щур води. Намочіть руку водою і протріть мордочку, вуха, лапки - якщо пацюк поставилася до ваших дій спокійно, вирушайте у ванну.
2
Тепер ваші дії залежать від того, наскільки щур полохлива. Деякі пацюки із задоволеною мордочкою плавають у ванні або в раковині, а деякі видають передсмертний писк і боятися навіть занурити лапку в воду.Еслі ваша щурики не боїться води, робити нічого не потрібно - почекайте, поки вона наплаватися, а після добре висушіть її. Якщо на шерстці або хвості залишилися забруднення, їх можна обережно видалити м'якою зубною щеткой.Еслі щур при вигляді води зібралася помирати, налийте в невелику відро або тазик трохи води і обережно опустіть в нього щура. Ласкаво розмовляйте зі звіром, гладьте і обережно масажуйте шерстку.Как тільки процедура буде закінчена - витріть тварина насухо і посадіть в клітку подалі від протягу.
3
Після того, як всі муки позаду, почастуєте улюбленця чимось смачним - вона це заслужила.
Зверніть увагу
Якщо щур завжди стежила за собою, але раптом перестала вмиватися, зверніть увагу на її поведінку - це може бути сигналом захворювання.
Корисна порада
Для миття щурів можна використовувати шампунь для цуценят і котят.Следіте, щоб шампунь і вода не потрапили у вуха і очі.