Як відкрити двері на базі.

Серія комп'ютерних ігор Stalker рясніє безліччю закритих дверей, які відкриваються самими різними способами. Вони присутні майже на кожній базі угруповань, тому гравець з ними зіткнеться в будь-якому випадку. Не за всіма дверима лежить щось важливе, але заради цікавості, можна заглянути в більшість з них.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерні ігри «Stalker: Тінь Чорнобиля», «Stalker: Чисте Небо»;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Запустіть гру «Stalker: Тінь Чорнобиля» і вирушайте на локацію Бар. Відшукайте там базу угруповання Борг. Пройдіть повз вартового і прямуйте до зруйнованого будинку, де видніється вивіска «Долг». Увійдіть всередину, а потім спускайтеся вниз. Серед персонажів відшукайте генерала Вороніна, за яким побачите двері.
2
Убийте генерала (по-іншому його від дверей не відсунути) і почніть розстрілювати двері або закидати її гранатами. Після тривалої витрати боєприпасів вона відкриється. Інший варіант - натисніть клавішу виклику консолі (за замовчуванням є) і введіть слово noclip. Ви отримаєте можливість вільно проходити крізь стіни. Після цього рухайтеся прямо через закриту двері. За нею ви виявите арену для боїв.
3
При необхідності відкрити двері на базі Моноліту, дотримуйтесь сюжету гри і поговоріть з персонажем Доктор. Він вкаже місцезнаходження декодера для даної двері. Відправляйтеся на локацію Прип'ять, відшукайте готель і підніміться на другий поверх. Пройдіть в єдиний замкнений номер і заберіть декодер.
4
Якщо двері туди не відкривається, зайдіть в сусіднє приміщення, вилезьте у вікно і кидайте гранати в потрібну кімнату, поки вибухом вам не викине декодер. Заберіть його і йдіть на локацію ЧАЕС, проникніть в саркофаг і відшукайте замкнені двері. Підійдіть до неї і натисніть кнопку дії - з'явиться таймер. Як тільки він обнулится, двері відкриється. За нею ви виявите пульт управління монолітом.
5
Для відкриття дверей на базі Свободи вирушайте на локацію Армійські склади. На покинутій військовій базі , в двоповерховій будівлі, поговоріть з лідером угруповання Свобода - Лукашем. Отримайте і виконайте його завдання. Як тільки він дасть вам дозвіл скористатися арсеналом угруповання, зійдіть на перший поверх і поговорите з охоронцем арсеналу. Після розмови він відійде в сторону, після чого відстріл замок на двері. За нею ви виявите велику кількість зброї.
6
Запустіть гру «Stalker: Чисте Небо». Підійдіть до базі будь-який з угруповань, якщо двері закриті - значить база наражається на небезпеку. Обійдіть навколо бази і знищіть всіх ворожих персонажів. Як тільки всі вороги будуть розстріляні, двері відкриються.
7
У випадку, якщо ви перебуваєте в угрупованні, ворожої цієї базі , двері не відчиняться, поки ви не підете. Обійдіть навколо бази заглядаючи в усі щілини і розстрілюючи її захисників. Як тільки останній захисник буде знищений, ворота на порожній базі розкриються. Заходьте всередину і зберіть трофеї.
Корисна порада
Якщо ви не можете проникнути в будь-яке приміщення, натисніть клавішу «е» і в відкрилася консолі введіть noclip. Це дозволить вам проходити крізь стіни.
Щоб відкрити базу відпочинку, необхідно знайти місце, яке задовольняє всім запитам потенційної цільової аудиторії. Наприклад, якщо плануєте розвивати бізнес, орієнтований на активну молодь, вона повинна відповідати вимогам, що пред'являються тими, кому немає 30 років. Це зручні під'їзні шляхи, близькість водоймища, можливість влаштовувати заходи у форматі open air.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - проект;
  • - земля під будівництво;
  • - будівельні матеріали;
  • - персонал ;
  • - меблі;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Розробіть детальний бізнес-план. У ньому має знайти відображення повний опис проекту, а також - бути представлена фінансова модель майбутнього бізнесу. Важливе значення має і розділ маркетингу. Від того, яким чином просувати проект, залежить, наскільки швидко база відпочинку вийде на самоокупність, а ви зможете повернути позикові кошти. Якщо проігнорувати хоча б одну із складових частин просування, збільшиться час, коли бізнес буде мати потребу в дотації.
2
Візьміть в оренду ділянку землі. Замовте проект. Краще запросити в якості субпідрядника компанію, яка згодом займеться будівництвом бази відпочинку. У цьому випадку буде з кого спитати, якщо в розрахунках виявляться якісь неточності. Придбайте будівельні матеріали. Для літнього будови предпочтительней дерево. Наприклад, оциліндрованої колоди або клеєний брус. Зсередини приміщення можна обшити вагонкою. Зимова база відпочинку, скоріше, повинна бути виконана з цегли. Хоча в холодні місяці також приємно відпочити в дерев'яній будові, але в цьому випадку потрібно передбачити додаткову теплоізоляцію.
3
Обставте холи і номери. У кожному номері передбачте два полутораспальних ліжка, які при необхідності можуть бути зрушені разом. Поруч з ними - приліжкові тумбочки. Обов'язково - шафа, стіл, стільці, кронштейн або тумба під телевізор. З додаткового устаткування - невеликий холодильник, телевізор, програвач для dvd. Що стосується санвузла - то він також повинен бути в кожному номері. Унітаз, раковина і душова кабіна давно вже стали неодмінними атрибутами комфортного відпочинку.
4
Обладнайте харчоблок. Це може бути їдальня, в якій готуються комплексні сніданки, обіди та вечері, або ж кафе, де можливе замовлення по меню, а обслуговування проводиться за допомогою офіціантів.
5
Коли все це буде готово - запрошуйте наглядові органи для приймання. Зазвичай на отримання дозвільної документації йде близько місяця. Але це у випадку, якщо проект був складений грамотно і не вимагає ніяких серйозних доопрацювань.