Як відрегулювати редуктор тиску.

Редуктор тиску використовується в системі водопостачання квартири або будинку, якщо максимальний тиск в живильної системі водопостачання перевищує максимальний робочий тиск питаемой системи. Він також необхідний для того, щоб уникнути коливань тиску, запобігти гідроудари і охороняти від виходу з ладу різні вимірювальні пристрої, наприклад, манометри.
Інструкція
1
Виберіть редуктор тиску в магазині сантехніки. Вибір пристрою потрібно зробити, виходячи з очікуваного витрати води в квартирі або будинку, а не по діаметру наявного водопроводу. Попросіть в магазині технічну інформацію або прайс-лист на редуктори тиску, в них містяться всі дані пристроїв. Якщо діаметр обраного вами редуктора відрізняється від діаметра водопровідної труби, придбайте додатково перехідники.
2
Придбайте також фільтр механічної очистки для забезпечення ефективної та безперебійної роботи редуктора. Крім цього, вам буде потрібно запірна арматура (вентилі) в кількості двох штук.
3
Встановіть придбаний редуктор за лічильником води на горизонтальному водопроводі манометром вгору. Перед редуктором поставте запірний вентиль і фільтр механічної очистки. Після редуктора встановіть другий вентиль. Запірна арматура використовується в разі необхідності демонтажу пристрою.
4
Відрегулюйте редуктор тиску на настановної головки і манометра пристрою. Це робиться дуже просто. Спочатку повністю наповніть всю систему водопостачання, а потім закрийте всі точки водорозбору в будинку.
5
Встановіть необхідний тиск в системі за редуктором обертанням настановної головки (гвинта), вбудованої в корпус редуктора. При обертанні головки в бік «+» (за годинниковою стрілкою) тиск збільшується, а в бік «-» (проти годинникової стрілки) - знижується. Оптимальний показник для експлуатації сантехнічних пристроїв - 3-4 атмосфери. Майте на увазі, що якщо в системі передбачені запобіжні клапани, встановлене тиск на виході редуктора має бути на 20% нижче тиску відкриття запобіжних клапанів.
6
В процесі експлуатації редуктора тиску проводите чищення сітки фільтра і сідла редуктора. Слідкуйте також за станом сітки і мембрани пристрою і при виході з ладу своєчасно замінюйте їх на нові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uQMVZZdjMT4