Як оформити куточок з пожежної безпеки.

Куточок пожежної безпеки по Трудовому кодексу повинен бути в кожній установі. Основні його складові це: план евакуації, окремий для кожного поверху будівлі, і інструкція про те, як вести себе при виявленні вогнища загоряння і при пожежі.
Інструкція
1
Перед тим як почати оформлення куточка пожежної безпеки, виберіть підходяще для його розміщення місце. Це має бути приміщення, де співробітники всіх відділів бувають найчастіше або обов'язково заходять протягом дня. Наприклад, їдальня або коридор, що виводить до дверей на вулицю. Також це може бути кабінет відділу кадрів або стіна поруч з туалетною кімнатою. Якщо в будівлі декілька поверхів, обов'язково зробіть куточок пожежної безпеки на кожному. Або просто повісьте план евакуації і встановіть тривожну кнопку.
2
Придумайте назву стенду. Це може бути стандартне « Куточок пожежної безпеки» або що приваблює погляди «Увага! Пожежа! »І« Обережно, вогонь! ».
3
Візьміть дошку з м'яким покриттям і приколіть в її центрі план евакуації. З боків від нього розмістіть поради, як вести себе при пожежі або при виявленні вогнища загоряння. Краще всього купити відповідні плакати в книжкових магазинах. Вибирайте такі, на яких наочно зображено, що робити з вогнегасником, як уберегтися від чадного газу, як поводитися до приїзду МНС. Якщо раптом трапиться біда і почнеться пожежа, читати текст буде ніколи, а ось малюнки допоможуть співробітникам швидко зорієнтуватися.
4
Крім плакатів, пояснюючих поведінку при пожежі, розташуйте на стенді застережливі зображення. Нагадайте співробітникам про те, що в кабінетах не можна користуватися побутовими приладами - чайниками, кип'ятильниками. Не можна вставляти в розетки побутову техніку не підходящу по вольтажу. Не можна виготовляти перехідники з підручних матеріалів для невідповідних за розміром штекерів і т.д. Найчастіше причиною пожежі є саме людський фактор, і ваша задача донести це до всіх працівників.
5
Поруч зі стендом розмістіть вогнегасник і тривожну кнопку. Обов'язково перевіряйте термін придатності вогнегасника. Пам'ятайте про те, що його потрібно час від часу міняти, інакше він дасть збій в складній ситуації.