Як налаштувати кабельний ресивер.

Налаштування ресивера виконується за допомогою пульта ДУ. Включивши прилад, необхідно вибирати потрібні пункти меню і встановлювати параметри програми. В основному положення для всіх кабельних ресиверів схожі, нюанси же можна прочитати в технічному керівництві до тієї моделі, яку придбали.
Вам знадобиться
  • Ресивер, пульт
Інструкція
1
Увімкніть ресівер і знайдіть на пульті кнопку Menu. Натисніть цю кнопку. З'явиться список пунктів. Увійдіть в пункт «Установка» і натисніть OK.
2
Після цього увійдіть в пункт підміню «Заводські установки» і натисніть ОК. На екрані з'явиться запитання «Скинути дані?». На нього слід відповісти позитивно. Відбудеться скидання і повернення до заводських установок ресивера . Потім вимкніть ресивер. Під час вимикання відбудеться повне видалення всіх раніше виконаних налаштувань.
3
Знову включите ресивер. З'явиться меню англійською мовою. В меню виберіть пункт System setting і натисніть ОК. В списку знайдіть Language setting і натисніть ОК. Для всіх підміню вибирайте російську мову, переміщаючи стрілки на пульті.
4
Після установки мови одноразово натисніть на пульті кнопку Exit. Увійдіть в меню «Установка» і підтвердіть натисканням ОК. З'явиться список підміню, виберіть «Пошук каналів» і натисніть ОК. «Режим пошуку» встановіть Auto. За допомогою цифрових клавіш і стрілок на пульті встановіть такі параметри: швидкість потоку - 6375, тип QAM - 64, початкова частота - 298000, кінцева частота - 466000, безкоштовні або кодовані, або тільки безкоштовні. Натисніть "Почати пошук» і підтвердіть ОК. Дочекайтеся, коли закінчиться сканування програми.
5
Після сканування з'явиться віконце. Натисніть однократно ОК. Знайдені канали збережуться а програма перемістить вас в попереднє підміню. «Режим пошуку» слід знову обрати Auto. Встаньте стрілками пульта на пункт «Тип QAM» і змініть 64 на 128. Поверніться до пункту «Почати пошук» і натисніть ОК. Знову дочекайтеся закінчення сеансу сканування.
6
Після того як знову з'явиться віконце, натисніть ОК і слідом Exit. Всі канали, які були знайдені збережуться в пам'яті пристрою.
Зверніть увагу
Входячи в режим «Заводські установки» і вибираючи відповідь «Так», ви підтверджуєте згоду з тим, що програма повернеться до спочатку встановленої заводом-виробником.
Корисна порада
Якщо описані дії не привели ку бажаного результату, повторіть все з самого початку ще раз.