Як одягати новонародженого в травні.

Система терморегуляції новонароджених дітей ще не сформована. У цей період дуже важливо правильно одягати дитину, щоб не переохолодити, але й не перегріти його. В травні погода мінлива, і потрібно не помилитися, одягаючи малюка на прогулянку.
Інструкція
1
Період новонародженості триває недовго - всього один місяць. У цей час дитина тільки пристосовується до навколишнього світу, і ви повинні забезпечити йому максимально комфортні умови як вдома, так і на вулиці.
2
Традиційно рекомендується одягати малюка так, як ви одягнули б себе плюс ще один шар одягу. Але це твердження носить досить загальний характер і не враховує індивідуальних особливостей дитини. Якщо він народився недоношеним, слабеньким, можливо, його потрібно одягнути тепліше, ніж великого і міцного малюка.
3
Питання одягу новонародженого вирішується також залежно від вашого ставлення до сповивання. Якщо ви віддаєте перевагу вільному одязі пелюшки, то, одягаючи дитину на вулицю, використовуйте їх різні комбінації з ковдрою або конвертом для новонароджених. Зокрема, при температурі вище +20 загорніть малюка в тонку і трикотажну пелюшки, від +10 до +20 - в тонку, фланелеву (трикотажну) пелюшки і конверт (ковдра). Зрозуміло, головка новонародженого потребує шапочці: в теплу погоду можна обійтися фланелевою або трикотажної, а в прохолодну - доповнити вовняний.
4
Якщо ж ви віддаєте перевагу одягу, не обмежує рухів дитини, скористайтеся наступними рекомендаціями, що враховують різну температуру повітря на вулиці. Травнева погода нестійка, тому передбачте всі варіанти.
5
При температурі від 0 до +10 надіньте на малюка: боді або кофточку з довгим рукавом, повзунки, царапки, трикотажну шапочку, махрові шкарпетки, велюровий комбінезон, вовняну шапочку, теплий комбінезон або конверт.
6
При температурі від +10 до +20 комбінація одягу буде наступною: боді або кофточка з коротким рукавом, царапки, тонкий бавовняний комбінезон, трикотажна шапочка, махрові шкарпетки, велюровий або вовняний комбінезон, при необхідності - теплий комбінезон або конверт.
7
Якщо на вулиці вище +20, одягніть новонародженого легше: боді або кофточка з коротким рукавом, царапки, тонкий бавовняний комбінезон, трикотажна шапочка, шкарпетки.
8
Візьміть до уваги, що коли ви несете дитину на руках, притискаючи до себе, він отримує тепло вашого тіла і не замерзне. Якщо ж ви везете його в колясці, візьміть з собою дитячий плед, щоб при необхідності укрити малюка.