Як навчити коня виїздки.

Виїждження - один з видів класичного кінного спорту, згадки про який зустрічалися ще у Стародавній Греції. Але виїздки в сучасному вигляді зародилася в 1532 році, коли Фредеріко Грізоні заснував першу академію кінного спорту і почав навчати коней складним і видовищним рухам. Цей вид спорту швидко став популярним серед знаті. А з 1912 року виїздки є олімпійським видом спорту.
Інструкція
1
Головна задача виїздки - навчити кінь рухатися якомога граціозніше. А основна мета - вдосконалення природних рухів коня і його характеристик. Добре підготовлена кінь відмінно рухається, зберігає рівновагу і робить усе ніби за власним бажанням. Але щоб цього досягти, вона повинна швидко реагувати на всі команди вершника.
2
Якщо ви вирішили зайнятися виїздкою, то повинні володіти самодисципліною, насамперед, а також прагнути удосконалювати власні навички у верховій їзді і бути готовим до навчання.
3
Засобами впливу на кінь є привід, шенкель і сам корпус вершника. Класична посадка наїзника елегантна і зручна для управління кінь ю. Для визначення правильності посадки проведіть в уяві лінію від свого вуха через плече і стегно до каблука чобота. Якщо таку лінію провести не вдається, ваша посадка не дасть врівноваженого та сталого становища в сідлі.
4
Постійно стежте за своєю посадкою. Для цього кожні дві-три хвилини перевіряйте ще себе: чи правильно лежать і працюють шенкеля, що не закріпачені Чи шия і спина, чи на місці руки. Доводите самоперевірку до автоматизму.
5
Починайте роботу з молодою коні без шпор. Через деякий час надіньте гаркроти або кулясті шпори. До репейкам переходите обережно. Використовуйте в роботі з кінь ю постійні шпори.
6
Приступайте до тренувань молодий коні з виїздів на вуздечці з трензельне залізом, переходячи поступово до Мундштучне оголовью. Поспішати з переходом не варто. Чим довше ви будете користуватися трензелем, тим кращих результатів досягнете потім.
7
З самого початку роботи з кінь ю стежте за ритмом - основою основ виїздки. Для цього необхідно вибрати правильний ритм в момент, коли кінь йде розкуто, з опущеною головою, і потім зберігати його весь час, незалежно від виду алюру.
Зверніть увагу
У німецькій школі виїздки встановили пріоритетність вироблення якостей коня. Це ритм, гнучкість, прийняття повода, імпульс, прямолінійність і збір.
Корисна порада
Починайте кожне заняття з розминки коні на корду.