Як добитися ефекту мокрого волосся. Як досягти ефекту мокрою укладки.

Одна з найпопулярніших зачісок - укладання з ефектом мокрого волосся . Можливо, вона так полюбилася жінкам різного віку тому, що освоїти її техніку не дуже складно, а виглядає така зачіска досить ефектно. Потрібно всього лише спробувати зробити подібну укладку пару раз, і оригінальна зачіска на кожен день займе своє місце у вашому арсеналі секретів краси.
Вам знадобиться
  • - засоби для укладання волосся,
  • - фен.
Інструкція
1
Купіть в магазині спеціальний гель для укладок з ефектом мокрого волосся . Якщо не вдасться знайти спеціальний засіб, можна використовувати звичайний гель або віск для волосся . Пінка або мус також підійдуть.
2
Якщо ви використовуєте віск, після миття голови висушіть волосся и, але не повністю. На руки нанесіть віск і починайте м'яти пасма в руках, піднімаючи їх від кінчиків до коренів. Розчісувати волосся и при створенні такої укладки не варто. Якщо для укладання ви використовуєте спеціальний гель, нанесіть його на вологі волосся и, після чого висушіть їх феном. Не варто сушити сильним потоком повітря, виберіть щадний режим. Аналогічно можна зробити укладку і за допомогою мусу або пінки для волосся .
3
Найпростіше зробити подібну укладку дівчатам, у яких від природи кучеряве волосся и. У такому випадку достатньо злегка змастити їх гелем і дати їм висохнути. Якщо волосся и прямі, доведеться докласти трохи більше зусиль, щоб надати їм бажану форму. Власницям коротких пасом також не важко зробити укладку з ефектом мокрого волосся . Гель або віск відмінно тримають короткі волосся и, і ви навіть можете міняти укладку протягом дня, переклавши пасмо на іншу сторону і надавши їй рукою нову форму.
4
Головне, не перестарайтеся, укладаючи волосся и гелем, воском або іншими засобами для фіксації. Якщо перестаратися і нанести на пасма більше гелю, ніж потрібно, волосся и будуть нагадувати давно не миті. А так як ваша мета - отримати в результаті стильну ефектну зачіску, уважно стежте за цим моментом. Перш ніж виходити на вулицю з новою зачіскою, потренируйтесь будинки, сфотографуйте себе і подивіться, як виглядає укладка з боку.
Корисна порада
Щоб позбутися ефекту мокрого волосся, просто розчешіть. Звичайно, крім цього бажано відразу помити голову, щоб волосся відпочили від нанесених на них косметичних засобів.