Як заправити нитку.

Шиття на швейній машині має включати в себе не тільки знання швейних технологій, а також знання правил побудови викрійок, але і знання технічних особливостей машини. Зокрема, почати шити не можна, якщо в машину не заправлена робоча нитка, тому потрібно почати з заправки робочої нитки. Процес заправки нитки більш-менш однаковий майже у всіх швейних машин, як побутових, так і промислових.
Інструкція
1
Почніть заправку з верхньої робочої нитки. Встановіть котушку з нитками на верхній бобінодержатель. Кінець нитки витягніть і заправте в отвір нітенаправітеля на рукаві швейної машини.
2
Потім простягніть нитку далі, до фронтової частини машини, і заправте в другій нітенаправітель. Простягніть нитку через жолоб за фронтовий площиною і помістіть її між шайбами регулятора натягу. Підчепите ниткою кінцем компенсаційної пружини. Тим самим, ви заправили регулятор натягу верхньої нитки.
3
Введіть нитку в гачок нітенаправітеля і Протягніть її через нітенаправітель, після чого всуньте у вушко голки з боку довгого жолобка. Кінець нитки виведіть за притискну лапку.
4
Заправивши верхню нитку, переходите до заправки нижньої нитки. Намотайте достатня кількість ниток потрібного кольору на шпульку, потім вставте шпульку в шпульний ковпачок. Просмикніть нитку через проріз шпульного ковпачка, щоб вона дивилася назовні за годинниковою стрілкою, а потім встановіть шпульний ковпачок в човник до клацання.
5
Закрийте кришку нижнього відділення машини і вручну кілька разів проверніть на себе махове колесо, щоб верхня нитка підчепила нижню нитку. Витягнувши нижню нитку, разом з верхньою ниткою заведіть її за притискну лапку, витягнувши обидва кінці верхньої і нижньої нитки на 10-15 см.
6
Після цього на площину машини можна помістити тканину, опустити лапку і почати шити.