Як поводитися в дитячому садку.

Ваша дитина почала відвідувати дитячий садок. Природно, для нього це дуже важкий крок. Щоб малюк швидко звик до дошкільної установи, йому треба допомогти. І саме батьки повинні навчити свою дитину правильно поводитися в дет саду . Починати підготовку до цього періоду необхідно задовго до вступу в садок.
Інструкція
1
Зазвичай в дитячий сад діти йдуть з уже сформованими навичками самообслуговування. Так, вони повинні самі одягатися і роздягатися, самостійно ходити в туалет, вміти користуватися столовими приборами.
2
Багато батьків намагаються перед тим, як віддати дитину в дошкільний заклад, перебудувати весь домашній режим під розпорядок дитячого саду. І це правильно, оскільки дитина вже зможе легко прокидатися вранці, є в строго певні години, тобто дотримуватися розпорядку дня.
3
Дуже важливо, щоб малюк спав днем. Починайте відновлювати денний сон поступово. На це може піти багато часу, але дитина від цього тільки виграє.
4
Намагайтеся постійно прищеплювати синові чи доньці доброту, вміння спілкуватися, почуття колективізму. Це дуже необхідні якості, оскільки в дитячому саду всі іграшки будуть загальними, а ваше чадо буде змушене підкорятися загальним вимогам.
5
Виконуйте всі вимоги вихователя - від завдання вивчити віршик до підготовки будь-якого костюма до свята. Дитина не повинна відчувати себе гірше за інших, заздрити їм або соромитися своїх батьків.
6
Ні в якому разі не з'ясовуйте відносин з вихователем у присутності дитини. Постарайтеся налагодити з педагогами тісний контакт. Це дозволить бути завжди в курсі всіх подій, а також допоможе уникнути багатьох прорахунків у вихованні дитини.
7
У перший час перебування в дитячому саду дитина може вести себе не зовсім правильно, але лаяти його не варто. Малюк ще не розуміє, що погано, а що добре. Тому ви повинні просто розібратися в ситуації разом.
8
Якщо малюк швидко вчиться навичкам спілкування з дітьми і іграм, це дуже добре. У таких дітей адаптація до дошкільної установи проходить швидко і безболісно. Коли дитина вже звикне до дитячого саду , батьки дізнаються це з поведінки малюка. Він буде спокійно лягати спати, позбавиться від нічних кошмарів і страхів. Також він заімеет багато друзів, з якими буде охоче грати.