Як в Windows знайти файл.

Іноді буває, що користувач забуває, в яку директорію зберіг потрібний файл . В операційній системі Windows необов'язково відкривати всі папки поспіль, щоб знайти його. Набагато легше скористатися призначеним для пошуку компонентом.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Windows або кнопку «Пуск» і виберіть у меню команду «Пошук». Відкриється нове діалогове вікно. Це і є засіб для пошуку файл ів і папок. Якщо ви не можете знайти в меню «Пуск» потрібний компонент, налаштуйте його відображення.
2
Клацніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Інший варіант: відкрийте «Панель управління» і клікніть по значку «Властивості панелі завдань і меню Пуск» в категорії «Оформлення і теми».
3
У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Меню Пуск» і натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню Пуск». Відкриється ще одне вікно, зробіть у ньому активної вкладку «Додатково».
4
У групі «Елементи меню Пуск» опускайтеся за списком вниз за допомогою «повзунка» або коліщатка миші, поки не знайдете пункт «Пошук». Встановіть маркер в поле навпроти знайденого пункту і закрийте вікна, послідовно натискаючи на кнопку ОК у всіх відкритих вікнах.
5
У самому ж вікні пошуку потрібний фал можна шукати за різними критеріями: по імені, за датою внесення останніх змін, за розміром і так далі. Всі потрібні параметри задаються в лівій частині вікна. Вкажіть, на яких локальних дисках слід шукати файл , і відзначте відповідні поля маркером.
6
Зверніть увагу на категорію «Додаткові параметри». Найкраще, щоб в полях «Переглянути вкладені папки» та «Пошук в прихованих файл ах і папках» був встановлений маркер, так як, розширюючи область пошуку, ви підвищуєте шанси на те, що файл буде знайдений. Натисніть на кнопку «Знайти» і дочекайтеся закінчення операції. Список знайдених файл ов відобразиться в правій частині вікна.
7
Якщо ви точно пам'ятаєте, в яку папку зберігали файл , відкрийте її та натисніть на кнопку «Пошук» на панелі інструментів. Якщо ви не бачите цю кнопку, правою кнопкою миші по панелі і встановите в контекстному меню маркер напроти пункту «Звичайні кнопки». Коли вікно змінить свій вигляд, задайте в його лівій частині всі потрібні параметри пошуку і натисніть кнопку «Знайти».