Як безкоштовно почистити комп'ютер від вірусів. Почистити комп'ютер від вірусів безкоштовно.

В даний час створюються різноманітні вірусні програми, які здатні внести відчутні негативні корективи в діяльність комп'ютера . Щоб від них захиститися існує антивірусне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - надійна антивірусна програма;
  • - утиліта AVZ;
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Перевірте свою систему на наявність вірусів за допомогою будь надійної антивірусної програми. Її необхідно встановити на комп'ютер, якщо у вас її немає. Запустіть режим «сканування» і почекайте, поки антивирусник перевірить ваш комп'ютер. Завантажити такі програми можна безкоштовно в інтернеті. Після виявлення програмою вірусних файлів, виберіть опції «Лікувати», або «Видалити заражений файл».
2
Видаліть віруси за допомогою утиліти AVZ. Завантажити її також можна безкоштовно в інтернеті. У папці, куди ви розпакували програму, запустіть файл avz.exe. У вікні програми виберіть команди: «Файл - Оновлення баз - Пуск». Як тільки бази оновляться, натисніть кнопку «Закрити».
3
Виділіть галочками жорсткі диски і флешки (якщо потрібна їх перевірка) на вкладці «Зона пошуку». Виберіть пункт - «Виконувати лікування». У перших 4-х рядках виберіть «Видаляти», в передостанній «Лікувати», і в останній - «Видаляти». Відзначте пункт «Копіювати підозрілі файли в Infected і карантин».
4
Перейдіть на вкладку «Типи файлів». З трьох варіантів перевірки: дуже довгий, просто довгий і швидкий, виберіть будь-який, але переважніше «дуже довгий», так як він більш надійний.
5
Перейдіть на вкладку «Параметри пошуку». Повзунок «Евристичний аналіз» перемістіть вгору і виберіть пункт «Розширений аналіз». Нижче відзначте пункти «Блокувати роботу програми RootKit User-Mode», а також, програми - RootKit Kerner-Mode.
6
Ще нижче проставте галочки навпроти пунктів «Автоматичне виправлення помилок в SPI/LSP» і «Пошук портів TCP/UDP- програм», і, крім того, відзначте пункт «Пошук клавіатурних перехоплювачів».
7
Натисніть кнопку AVZGuard (знаходиться поруч з «Файл», «Сервіс» і т.д.), потім виберіть - Включити AVZPM і AVZGuard, відзначте пункт «Встановити драйвер для розширеного моніторингу процесів». Натискайте кнопку «Пуск» і чекайте закінчення перевірки.
8
Після видалення вірусів програмою AVZ, натисніть кнопку AVZPM і виберіть «Видалити і вивантажити драйвера розширеного моніторингу процесів». Далі «Файл» - «Вихід» і перезавантажте комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rSmPHfQLfsw