Як швидко висушити нігті.

Зовнішній вигляд рук відіграє велику роль в житті жінок, тому щоб нігті виглядали більш привабливо, прекрасна половина людства використовує лак. Не завжди покриття висихає так швидко, як хотілося б. В цьому випадку спробуйте прискорити процес доступними способами.
Вам знадобиться
  • - швидкосохнучий лак;
  • - лак-сушка або спрей;
  • - холодна вода;
  • - вентилятор або фен;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - рідина для розведення лаку.
Інструкція
1
Використовуйте швидковисихаючі лаки, якщо ви постійно кудись поспішаєте. Якість безпосередньо залежить від ціни, тому якщо ви хочете мати ідеальний манікюр - не економте на цьому. Також вам на допомогу прийде спеціальний лак-сушка або засіб у вигляді спрею. Зустріти його можна в багатьох магазинах за цілком привабливою ціною. Наносите його поверх звичайного лаку - це допоможе скоротити час висихання покриття в кілька разів.
2
Поставте флакон лаку в холодильник на 30 хвилин або на 10 хвилин в морозильну камеру. По-перше, сохнути після цього він буде в два рази швидше, а по-друге, покриття вийде рівним і гладким. Якщо лак дуже густий, додайте в нього трохи спеціального розчинника. Не використовуйте для цієї мети ацетон - він зіпсує лак.
3
Ошліфуйте нігті м'якою пилочкою. Чим глаже нігтьова пластина, тим швидше сохне лак. Не забудьте видалити залишки «пилу», протерши нігті знежирюючий рідиною.
4
Наносьте лак тонким шаром. Якщо в ньому недостатньо пігменту, а ви хочете отримати насичений колір, покрийте нігті 3 шарами. Після нанесення кожного чекайте, поки він просохне.
5
Пришвидшіть процес сушки лаку за допомогою приладів, які дмуть холодним повітрям. Підійде як фен, так і вентилятор. Не тримайте прилад занадто близько до нігтів, поверхня покриття може зіпсуватися або покритися пухирями.
6
Опустіть нігті в тазик з холодною водою на кілька хвилин. Руки після цього витирати не потрібно. Як тільки волога випарується, акуратно нанесіть на нігті оливкова олія або крем. Зачекайте кілька хвилин і перевірте, чи висох лак, злегка вдаривши нігтем об ніготь.
Зверніть увагу
Не використовуйте старі лаки - вони можуть не висохнути навіть в тому випадку, якщо ви докладете до цього максимальне зусилля. Якщо ж ви вирішили нафарбувати нігті лаком з вичерпаним терміном придатності, то обов'язково додайте в нього трохи розчинника.