Як швидко відростити коротке волосся.

Ви хочете швидко відростити свої короткі волосся ? Це, на щастя, цілком можливо - адже людський волос може відростати до двох сантиметрів в місяць. Головне - правильно доглядати за волоссям і стимулювати зростання, щоб волосся використовували закладені в них можливості в повну силу.
Інструкція
1
У коротких волосся є велика перевага - відрощувати їх дещо простіше ніж, скажімо, волосся середньої довжини. Чому? Через невеликої довжини волосся їм дістається набагато більше харчування, а багато стимулюють ріст речовини проникають в корені і волосся набагато швидше.
2
Спочатку Перегляньте й оцініть свій щоденний догляд за волоссям. Ніякі маски не допоможуть вам, якщо ви доглядаєте за ними неправильно. Які ваші волосся - сухі, жирні або нормальні? Підберіть шампунь і бальзам ополіскувач виходячи зі свого типу, це вкрай важливо: якщо не живити сухі волосся , рости в повну силу вони не будуть, рівно як і погано очищені жирні, дихання яких порушується. Не наносіть бальзам на корені, краще добре просочіть їм схильні до перетину кінчики.
3
Перейдемо до масок і засобам, які відмінно стимулюють ріст вашого волосся. Саме, мабуть, відоме - це реп'яхову олію. Його легко можна застосовувати самостійно, але набагато краще поєднувати його з іншими компонентами, які здатні підсилити його дію. Наприклад, ви можете приготувати прекрасний цілющий бальзам з масел, додавши в реп'яхову олію трохи мигдального і касторової. Таку суміш слід трохи підігріти і нанести на корені волосся - на щастя, проблем з розподілом масок і масел на коротких волоссі майже не виникає. Злегка помасажуйте шкіру голови, надягніть гумову шапочку або пакет і укрийте волосся чимось теплим (наприклад, нагрітим на батареї махровим рушником).
4
Також можна приготувати маску з реп'яхової олії, крупного яєчного жовтка, ложки меду і столової ложки коньяку. Зробити таку маску вельми легко - просто відокремте жовток від білка (робити це потрібно ретельно, так як білок здатний викликати сухість і стянутость), ретельно розітріть його з медом, а потім додайте коньяк і підігріте масло. Таку маску варто наносити досить швидко, до охолодження, і ретельно втирати в коріння. Також слід вкривати голову чимось теплим.
5
Ріст волосся можна прискорити і за допомогою розчісування - обзаведіться масажною щіткою і проводите по волоссю близько ста разів щовечора, направляючи гребінець в різні боки. Це посилить приплив крові до голови і волосся почнуть рости набагато швидше. Правда, надмірно захоплюватися розчісування також не варто, одного масажу в день буде цілком достатньо для того, щоб поліпшити кровообіг шкіри голови і дихання волосся.