Як вибрати квиток.

Щоб правильно вибрати квиток , потрібно розуміти, чого ви хочете від поїздки. Головні критерії - це комфорт, вартість і швидкість подорожі. Додатково у кожного є свої специфічні переваги. Для когось найбільш комфортним варіантом є літак, хтось любить поїзда, у третіх немає вибору, тому що між деякими населеними пунктами курсують лише автобуси.
Інструкція
1
Визначтеся з видом транспорту. Якщо ви боїтеся літати, то залишається вибір між автобусом і поїздом. Якщо відстань відносно невелика, то автобуси часто доїжджають швидше, але поїзди завжди комфортніше. Коли їхати потрібно дуже далеко, то вартість квиток ов на літак і на поїзд може бути приблизно однаковою.
2
Якщо ви купуєте квиток и на РЖД, то враховуйте сезонні коефіцієнти. В даний час на залізниці діють особливі умови придбання квиток ов в купейні вагони. Якщо купити квиток за 31-45 днів до відправлення, то можна заощадити до 50% тарифу. За 10 днів до дати поїздки її вартість, навпаки, зростає на 10%. Верхні полиці в купе на деяких потягах в 2 рази дешевше нижніх.
3
На автобусні квиток и акції і знижки, як правило, не діють. Єдине, що можна зробити - це з'ясувати, які компанії займаються перевезеннями по потрібних вам маршрутом, з'ясувати час прибуття і відправлення їх автобусів, а також ціни. З урахуванням цих відомостей можна вибрати кращий варіант. Зазвичай покупка квиток а на автобус заздалегідь обходиться в ту ж суму, що і безпосередньо перед поїздкою.
4
Найбільший розкид варіантів з авіа квиток ами. Якщо ви плануєте поїздку заздалегідь, то, швидше за все, зможете купити квиток и за дуже вигідною ціною. Для цього вам потрібно підписатися на новини від авіакомпаній, які літають на вашому маршруті. Всілякі знижки та акції - це те, без чого сьогодні не обходиться жоден поважаючий себе перевізник. Варто дочекатися якогось свята або відкласти покупку квиток ов на низький сезон - і ви зможете дуже істотно заощадити.
5
Коли квиток и на літак потрібно придбати терміново, і немає часу чекати акцій і знижок, то хоча б поцікавтеся, чи здійснюють інші авіакомпанії рейси по даному напрямку. Складно розраховувати на вигідну ціну, купуючи квиток у монополіста. Можна спробувати придбати квиток на рейс з пересадкою. Здається, що в цьому немає сенсу, так як і за часом це довше, і за ціною повинно бути дорожче. Але насправді вартість квиток а з пересадкою може бути сильно дешевше прямого рейсу.
6
Подумайте, чи не можна перенести поїздку на пару днів. Дуже часто можна купити набагато дешевший квиток , якщо просто відмовитися від поїздки в пікові вихідні дні і п'ятницю.