Як зробити шкіру блідої. Як домогтися блідою шкіри.

Незважаючи на те, що легкий загар робить шкіру красивою і здоровою на вигляд, багато дівчат віддають перевагу аристократичну блідість. Домогтися такого ефекту можна за допомогою косметики.
Інструкція
1
Перш ніж ви вирішите зробити з себе "Білосніжку", подумайте про те, як будете виглядати з дуже блідим обличчям. Не всі можуть дозволити собі "фарфоровий" макіяж.Еслі у вас від природи світла шкіра, не темне волосся (блонд або світло-русяве), сірі або блакитні очі - ви можете носити такий макіяж.Но якщо у вас смаглява шкіра, темне волосся, карі очі - на жаль, "снігуркою" вам не бути. Хоча, з кожного правила є ісключенія.Ідеальние кошти для блідої шкіри - ті, які створюються для азіаток. Від природи у них смаглява шкіра, тому всіма силами вони намагаються її отбеліть.Впрочем, і європейкам є, з чого зробити вибор.Ітак, очистіть шкіру і добре зволожите її.
2
Нанесіть на все обличчя тональний крем на тон світліше вашої шкіри, добре розтушуйте його.
3
Приховайте всі недосконалості за допомогою коректора, синці під очима - за допомогою консілера. Бліда шкіра повинна бути ідеальною.
4
Нанесіть на все обличчя прозору пудру з легким осветляющим ефектом, щоб закріпити макіяж.
5
Виділіть куточок ока, простір під бровою, списку носа і вилиці пудровим або кремовим хайлайтер. Це потрібно для того, щоб шкіра красиво подсвечивалась і виглядала блідою, але здоровою.
6
При такому макіяжі акцент повинен бути на тоні особи, а не очі або губи. Тому огранічтесь тільки тушшю для макіяжу очей і губною помадою світлого натурального оттенка.Вместо помади можна використовувати тонкий шар тонального крему, який підкреслить білизну особи.
Корисна порада
Щоб обличчя не виглядало зовсім неживим, нанесіть краплю рум'ян трохи нижче скул, під хайлайтер.