Як відзначити 1 квітня з друзями.

Веселе свято 1 квітня найкраще зустрічати в теплій компанії друзів і приятелів, щоб розіграші, дружні приколи і жарти були доречні і сприйняті оточуючими адекватно і радісно.
Інструкція
1
Оберіть самого веселого людини у вашій компанії. Доручіть йому бути ідейним натхненником цього вечора.
2
Підготуйте кілька розіграшів, які будуть реалізовані вже на вході в приміщення. Використовуйте шумові або світлові ефекти, але пам'ятайте, ваша ціль 1 квітня не налякати, а насмішити друзів.
3
Продумайте частування, що піднімає настрій. Ви можете урізноманітнити звичайне святкове меню веселими стравами. Наприклад, викласти огірок у вигляді крокодила, цікаво прикрасити салат або подати як м'ясних делікатесів ліверну ковбасу, тут все залежить від вашої фантазії. Не забудьте також про алкоголь у розумних дозах. В якості тостів можна розповідати анекдоти, і закінчувати їх словами «Вип'ємо ж ...». А за що саме - залежить від моралі історії.
4
Згадайте веселу ситуацію, в якій ви одного разу опинилися. Розкажіть її, коли всі сядуть за столом. Напевно хтось з друзів підхопить вашу естафету і повідає про забавний випадку з власного життя. Буде чудово, якщо все по черзі почнуть розповідати смішні історії.
5
Пограйте в фанти, ця дитяча забава як не можна до речі підійде для 1 квітня. Придумуйте веселі завдання для учасників гри, виконувати їх можна не тільки в приміщенні, але і на вулиці. Головне, щоб доручення були необразливими і добрими.
6
Підберіть веселі ігри. Наприклад, «Написання оповідань». Кожне наступне речення відповідає на конкретне питання і пишеться на листочку новим учасником. Можна домовитися і скласти історію про всі присутніх. Також хорошим розвагою для великої компанії буде гра «Мафія» або її різновиди. Не забувайте про гру «Крокодил», в якій один учасник повинен жестами пояснити своїй команді слово, загадане супротивниками.
7
Закінчите вечір переглядом доброї комедії в колі друзів.