Як отримати відкріпний талон.

Де б ви не були в день проведення виборів, вашим громадянським обов'язком є прийняття участі в голосуванні. Якщо ви заздалегідь подбаєте про відкріпному талоні, то отримаєте можливість проголосувати на іншій виборчій дільниці.

Інструкція
1
Подайте заяву на отримання відкріпного посвідчення. У заяві вам обов'язково потрібно вказати причини, з яких ви хочете поміняти виборчу дільницю. До таких ситуацій, крім інших істотних особистих обставин, відносяться: перебування в лікарняному стаціонарі без можливості прийти на свою виборчу дільницю, знаходження під вартою як обвинуваченого, арешт в якості підозрюваного. Навпаки, до причин зміни ділянки голосування, не можна віднести: особисту неприязнь до членів виборчої комісії, бажання проголосувати на виборчій дільниці, що знаходиться недалеко від місця вашої роботи.
2
Ваш роботодавець зобов'язаний відпустити вас, щоб ви проголосували, причому з урахуванням того часу, який вам потрібен на дорогу до виборчої дільниці, до якого ви прикріплені. Якщо вас відправляють у службове відрядження в інше місто, ви зможете отримати відкріпне посвідчення і проголосувати на іншій ділянці.
3
Пишіть заяву власноруч розбірливим почерком. Винятками можуть бути вищезазначені випадки - знаходження в лікувальному стаціонарі або під вартою. У такій ситуації заява має право скласти адміністрація закладу, а ви підпишете його і поставите під заявою поточну дату.
4
Зверніть увагу, що при подачі заяви до виборчої комісії необхідно також надати документ, що засвідчує вашу особу - російський паспорт. Якщо ви самі не можете принести заяву з незалежних від вас причин, попросіть це зробити близького родича. Щоб йому видали ваше відкріпне посвідчення, складіть доручення на нього і завірте цей документ в нотаріальній конторі.