Як просувати рекламне агентство.

Фірми, що створюють різного роду рекламу, теж потребують просуванні. Адже клієнти та угоди не з'являються самі собою. Щоб отримувати замовлення, недостатньо просто вивісити оголошення про відкриття. Та й конкуренція на цьому ринку зростає з кожним днем. Тому реклама потрібна і тим, хто її створює.
Вам знадобиться
  • - логотип;
  • - сайт;
  • - відділ продажів;
  • - потфоліо.
Інструкція
1
Підвищіть впізнаваність бренду. Для цього створіть декілька різного роду реклам з один логотипом. Звичайно, спочатку потрібно ретельно продумати ідею, щоб надалі не змінювати концепцію. Розмістіть логотип на офісних приладді і сувенірах. Якщо перед очима у людини постійно буде ваша реклама, він добре запам'ятає вашу компанію. І коли прийде пора вибирати агентство , напевно звернеться до вас.
2
Створіть власний сайт. Регулярно продвигайте його в пошукових системах. Розмістіть посилання сайту на найбільш популярних у вашому регіоні ресурсах.
3
Сформуйте відділ продажів. У ньому повинні працювати тільки майстри своєї справи. Контролюйте їх роботу. Близько половини робочого дня менеджери повинні здійснювати дзвінки. У другу половину дня потрібно розсилати (за попередньою домовленістю) комерційні пропозиції і проводити зустрічі. Чим більше дзвінків буде зроблено за день, тим краще. Навіть якщо не буде укладено жодної угоди, людина дізнається про існування агентства.
4
У святкові дні робіть розсилку по всіх наявних у вас електронним адресам і номерами телефонів. Ви повинні регулярно нагадувати про себе. Текст і картинка, відправлені електронною поштою або за допомогою смс, повинні бути оригінальними і стильними.
5
Створіть яскраве портфоліо, яке можна буде розмістити на своєму сайті і показувати потенційним клієнтам. Виберіть 5-10 робіт, які вийшли найбільш вдалими, і з'єднайте їх оригінальним чином. Наприклад, у вигляді ромашки, де кожна пелюстка - виконаний вами замовлення.
6
Краща реклама - це сарафанне радіо. Завжди намагайтеся виконати свою роботу якісно і в строк. Постійним клієнтам робіть знижки або пропонуйте додаткові бонуси. Чим більше людей будуть задоволені вашими послугами, тим більше договорів ви укладете надалі. Домовтеся з великою фірмою про бартер - ви робите їм рекламу, вони використовують канцтовари з вашими логотипами або рекламують вас іншим способом.
Протягом усієї своєї роботи життєздатність рекламного агентства залежить від активності його менеджерів і від уміння керівника організовувати виробничий процес. Існує поширена думка, що діяльність і успіх рекламного агентства на сто відсотків залежить від людського фактора. Що ж, доля правди в цьому є, але існує певний базис, на якому повинна ґрунтуватися розкрутка рекламного агентства.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте інтернет. Роблячи ставку на інтернет, ви торкаєтеся не тільки локальний ринок. Замовте просування та оптимізацію сайту настільки, наскільки вам дозволяє бюджет. Пам'ятайте, що важливе значення має і слоган, який повинен бути яскравим і чітким, але не зухвалим. Використовуйте вірусний маркетинг, щоб поширити інформацію про вас в соціальних мережах - чим більше про вас говоритимуть люди, тим більше ви будете відомі.
2
Інтернет-сайт хороший як додаток до основного фронту робіт, не забувайте також і про локальний ринок. В цьому випадку варто приділити максимум уваги рекламуванню своєї діяльності. Придумайте ідею, яка яскраво і незвично заявить про вас, і використовуйте її для того, щоб звернути на себе увагу. Вона повинна бути найкращим варіантом креативного рішення, яке ви можете реалізувати на даний момент часу. Періодично оновлюйте рекламу.
3
Тренуйте своїх менеджерів. Вони є вашою рушійною силою, локомотивом, який повинен вести вас до успіху. Обов'язково проводите регулярні тренінги та вводите бонусну систему стимулювання продажу. Основною діяльністю менеджера є пошук клієнтів - значить, необхідно забезпечити його базою клієнтів, яку він може або самостійно брати з інтернету, або ви йому їх передаєте. Введіть щоденну звітність з метою контролю за діяльністю співробітників.