Як відправити відеоролик одному. Як відправити відео другу в моєму світі.

Соціальні мережі давним-давно дозволяють здійснювати обмін повідомленнями між користувачами. Але крім текстових повідомлень можна відсилати і різні відеофайли. Зробити це досить легко.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, відеофайли на комп'ютері або в інтернеті, реєстрація в одній із соціальних мереж.
Інструкція
1
В соціальних мережах «Однокласники» та «Мій світ» відправити відеофайл ви можете тільки у вигляді посилання, вміщеній в повідомлення. Для цього в адресному рядку скопіюйте посилання на відео і зайдіть на профіль друга, якому хочете відправити ролик. Виберіть функцію «відправити повідомлення», відкрийте вікно. Натиснувши на порожнє вікно правою кнопкою мишки, виберіть опцію «Вставити» і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Після того як посилання з'явиться в повідомленні - відправте його користувачеві.
2
Таким же чином ви можете надіслати посилання на відео друзям на Facebook. У цій же соціальній мережі ви можете відправити користувачеві відео прямо з вашого комп'ютера. Для цього зайдіть на сторінку свого друга. У її верхній частині праворуч від фотографії знайдіть опцію «Створити повідомлення». Поруч з нею клікніть на напис «Фото/Відео». Перед вами відкриється вікно. За бажанням ви можете записати відео з веб-камери і відправити його, не закриваючи сторінки профілю.
3
Щоб завантажити відео з вашого комп'ютера, клікніть на опцію «Завантажити фотографію/відео». У віконці натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть відеофайл на комп'ютері, після чого натисніть на «Відкрити», а потім кнопку «Опублікувати» на сторінці користувача Facebook.
4
На сайті «ВКонтакте» відправити відео одному ви можете двома способами - в особисті повідомлення або на стіну. Щоб розмістити ролик на стіні, зайдіть на сторінку одного. Клікніть на графу «Написати повідомлення», потім на опцію «Прикріпити» і виберіть «Відео». У вікні, ви можете вибрати файл зі списку своїх роликів або знайти його з пошуку. Потім, натиснувши «Відправити», ви розмістите його на стіні одного.
5
Щоб відправити відеоролик в повідомленнях, відкрийте вікно «Нове повідомлення» і точно так само, через кнопку «Прикріпити», зробіть дії.
6
Надсилаючи відеоролик, ви також можете написати в повідомленні оригінальний коментар до даного відео.
Під час дружніх зустрічей, особливо на знаменні дати, ведеться аматорська фото- та відеозйомка, щоб пізніше герої дня змогли подивитися на себе з боку, пригадати якісь деталі заходу і так далі. «Оператор» може передати запис кожному особисто, на окремому носії, але економічніше відправити запис ВКонтакте на стіну одному .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Відеозапис
Інструкція
1
Поділіться відеофайлом в соціальній мережі «ВКонтакте». Авторизуйтесь, зайдіть на свою сторінку, у розділ «Мої відеозаписи» в меню справа.
2
Справа вгорі розташована посилання «Завантажити відеофайл». Натисніть її. У новому віконці введіть назву та опис файлу, уточніть налаштування приватності (можливість перегляду і коментарів). Підтвердіть рішення.
3
На новій сторінці ознайомтеся з обмеженнями за обсягом і форматом файлів, натисніть кнопку «Завантажити відеофайл», щоб вибрати файл зі свого комп'ютера або «Додати по посиланню з інших сайтів».
4
Для першого випадку клацніть по обраному файлу з комп'ютера двічі і дочекайтеся, коли відео буде завантажено на сайт і оброблено. У другому випадку введіть посилання. З'являться поля з назвою і описом файлу. Відредагуйте інформацію на свій розсуд, поміняйте налаштування приватності і натисніть кнопку «Зберегти».
5
Зайдіть на сторінку одного, знайдіть на його стіні поле для введення повідомлення і клацніть по ньому курсором. Натисніть кнопку, що з'явилася «Прикріпити», потім «Відеозапис». Виберіть із списку знову завантажений файл, клацніть по ньому. Коли ескіз файлу з'явиться на стіні користувача, натисніть під ним кнопку «Відправити».
Зверніть увагу
Деякі користувачі закривають доступ до повідомлень на своїй стіні. Будьте готові, що поля введення повідомлення не буде.