Як лікувати карієс.

Проблема карієсу хвилює сучасної людини так само, як і проблема глобального потепління. Для сучасної людини, здорові зуби - це запорука іміджу, здоров'я, авторитету. На зуби звертають увагу, по ним судять про стан здоров'я людини. А карієс, це найпоширеніше захворювання зубної емалі.

Основна властивість цього захворювання в тому, що воно вражає емаль спочатку трохи, потім все сильніше і сильніше. Таких не хитрим чином можна втратити зуб. Час розвитку хвороби, залежить від індивідуальних особливостей. Що викликає карієс? Викликають карієс хвороботворні бактерії, флора ротової порожнини і навіть їжа, яку ми їмо щодня. Для того щоб уникнути захворювання, потрібно дуже уважно стежити за своїми зубами і здоров'ям в цілому. Часом карієс викликають часті ангіни, гнійні орви і інші запалення носоглотки. Крім того, кишкові хронічні інфекції також опасни.Еффектівно лікувати карієс можна лише в кабінеті у стоматолога. Справа в тому, що ерозію зуба можна ліквідувати, але зупинити її важко. Методи профілактики не так вже й складні, особливо якщо звести їх у ранг звички і щоденного ритуалу.

  1. Щоб зуби були міцними і здоровими потрібно їх чистити щодня, по два рази. Традиційно чистити зуби радять вранці і ввечері.
  2. В процесі дня, після їжі слід використовувати зубний еліксир або просто полоскати рот холодною водою.
  3. Крім того, не забувайте про зубної нитки з її допомогою можна витягти шматочки їжі, які застрягли між зубами. Саме такі залишки часто провокують захворювання.
  4. Перевіряти зуби на предмет здоров'я, потрібно кожні півроку. Трапляється, що деяким цього замало, тоді спостереження у лікаря стоматолога, необхідна.
  5. Полоскати зуби можна слабким розчином часникового соку, він дезінфікує порожнину рота і бореться з хвороботворної флорою.
  6. Ще одна важлива обставина, це зміцнення всього організму . Пийте кальцій і магній. Раціонально вживати вітаміни в комплексі, в будь-якому випадку не завадить.
  7. Правильно харчуйтеся. Збільште кількість молочних продуктів, фруктів і зелені.

На початковій стадії лікувати карієс не складно, недовго і не так вже й дорого. Однак запущені форми можуть сильно зіпсувати життя. Тому ретельно стежите за станом ротової порожнини і попереджайте захворювання на початковій стадії.