Як витягнути бур. стіна бур cisco.

Іноді при свердлінні трапляється, що бур намертво застрягає в стіні. Чаші всього це відбувається, якщо просверливается отвір, розташований під певним, навіть незначним кутом вниз, на глибину від 6 см і більше. Існує безліч «народних» способів вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Якщо перфоратор має зворотний хід, спробуйте включити його в цьому режимі роботи і на зворотному обертанні інструменту спробуйте розгойдати бур і витягнути його зі стіни.
2
Другим інструментом, невеликого діаметру, просвердлите додатковий отвір поряд з застряглим і шляхом розхитування дістаньте перший бур .
3
Затисніть бур газовим ключем (якщо розмір ключа занадто великий - підкладіть під нього сталеву пластинку). Далі бийте від стіни молотком по ключу, вибиваючи застряглий інструмент назад.
4
Допоможе в процесі витягування бур а й зворотний молоток, який є в будь-якому автосервісі. А якщо такого немає - можна пристебнути перфоратор до SDS-роз'єму бур а і смикати у зворотний бік. Цей спосіб досить дієвий на глибинах до 10 см.
5
Якщо стіну потрібно просвердлити наскрізь, і до кінця бур ення залишилося невелику відстань, пробийте застряглий інструмент кувалдою в напрямку свердління. Потрібно лише пам'ятати, що бити потрібно не по самому бур у, а по дошці або іншого предмету, притиснуті до його кінця, тобто наносити удари через що-небудь.
6
Щоб запобігти застрягання, потрібно при свердлінні частіше витягувати інструмент зі стіни і очищати від забруднень. Також часто бур застряє, коли на перфоратор надають зайвий тиск - тому не варто тиснути на нього занадто сильно. Якщо в стіні проходить арматура - існує ймовірність, що свердло застрягне саме в ній - тому перед початком подібних робіт можна перевірити її знаходження спеціальним апаратом.
7
Буває, трапляється й таке, що бур застряє безпосередньо в перфоратори. Це найчастіше означає, що інструмент був куплений неякісний, і в ньому стерлися кріплення. Тоді його можна затиснути в лещата або просто гайковим ключем і вручну покриття перфоратор у зворотний бік, дістаючи інструмент. Або можна розібрати патрон. Найпростіше це зробити, знявши верхню гумову деталь і знаходиться під нею стопорне кільце.