Як наносити рідку підводку для очей. Як правильно навести стрілки на повіках.

Яскраві виразні очі - основний елемент макіяжу. Подчернуть красу очей, додати їм потрібну форму можна за допомогою намальованих «стрілок». Створити бездоганну чітку лінію на столітті можливо за допомогою рідкої підводки.
Інструкція
1
Нанесіть тіні для повік до того, як ви будете малювати «стрілки» рідким підведенням. В цьому випадку лінія вийде тонкої і чіткою. Якщо вам хочеться зробити м'яку лінію, то нанесіть спочатку підводку, а потім розтушуйте «стрілку» тінями.
2
Вибирайте пензлик в залежності від того, якої ширини ви хочете отримати лінію. Для першого досвіду відмінно підходить підводка-фломастер. Такий твердої пензликом простіше намалювати рівну лінію і регулювати ширину «стрілки». Вибираючи колір рідкої підводки, враховуйте, що він не повинен бути темнішим відтінку туші для вій.
3
Опустіть пензлик у флакон з рідким підведенням. Надлишки фарби зніміть про край тюбика. Сперся на туалетний столик, щоб рука не тремтіла. Око прикрийте і злегка відтягніть повіку. Пензлик тримаєте під кутом в 45 градусів. Постарайтеся намалювати одним рухом суцільну лінію від внутрішнього кута очі до зовнішнього. Якщо лінія не виходить рівною за один прийом, то зробіть кілька коротких рисочок, близько прилеглих один одному. Якщо у вас є досвід малювання «стрілець» олівцем для очей, то намалюйте тонку чорнову лінію олівцем, а потім поверх неї проведіть пензликом з рідким підведенням.
4
Слідкуйте, щоб лінія вийшла більш тонкої у внутрішнього кута очі і поступово товщають. Якщо ви хочете отримати більш товсту «стрілку», проведіть пензликом по намальованою лінії ще раз.
5
Проводите лінію до основи вій якомога ближче, щоб не залишилося білої смуги між «стрілкою» і лінією росту вій. Буде краще, якщо підводка затечет трохи між віями - так вони будуть виглядати гущі і яскравіше.
6
Намалюйте також рідким підведенням «стрілку» на нижньому столітті. Лінію ведіть близько до нижнім віям від середини століття до зовнішнього кута очі . Зверніть увагу, що лінія однакової товщини на верхньому і нижньому столітті зробить очі візуально менше. Переконайтеся, що підведена лінія повністю висохла, перш ніж наносити тіні для повік і туш для вій.
Зверніть увагу
Не наносіть рідку підводку на слизову оболонку ока. Вона швидко розмазується і до того ж може викликати роздратування і алергічну реакцію.
Очі - одна з найяскравіших і привабливих частин обличчя. А за допомогою вдало підібраного і якісного макіяжу очі можна зробити більш виразними. Невід'ємним елементом макіяжу очей є, звичайно ж, підводка. Стрілки і лінії, намальовані з її допомогою тримаються дуже довго, але використання підводки вимагає досвіду і вміння.
Інструкція
1
Купуючи рідку підводку, зверніть увагу на її пензлик. М'яка кисть дозволяє зробити практично будь-які лінії і контури, але працювати з нею досить важко. Тверда пензлик легше у використанні, і якщо у вас немає навичок нанесення підводки, то виберіть саме таку кисть.
2
Для початку виберіть зручну позу так, щоб лікоть руки на щось спирався. Це позбавить вас від тремтіння в руках і дасть можливість малювати чіткі лінії.
3
Якщо ви не дуже добре вмієте користуватися підведенням, то не варто відразу ж намагатися вималювати чітку лінію. Простежте, щоб на пензлику не було надто багато рідини. Тепер починайте малювати маленькі штришки на верхньому столітті. Намагайтеся зробити їх якомога тонше. Така методика дозволить вам спочатку промальовувати контури і тільки потім нанести остаточну стрілку. Пам'ятайте, що лінія повинна розширюватися в напрямку зовнішнього кута ока.
4
Ні в якому разі не закривайте очі під час нанесення підводки, так як ви просто не побачите результату роботи. Залиште очі наполовину відкритими. Багато жінок натягують повіку, щоб було зручніше працювати. Цей прийом годиться для малювання олівцем, а от для нанесення підводки цього робити не можна, так як лінія вийде у вигляді гармошки.
5
Під час нанесення підводки завжди тримаєте напоготові ватяну паличку, змочену в молочку для видалення макіяжу. Так ви зможете швидко стерти криву лінію ще до того, як речовина засохне, і відразу ж нанести нову стрілку.
6
Якщо ви користуєтеся підведенням вперше, то вибирайте коричневі або димчасті сірі кольори. Справа в тому, що чорна підводка дуже «чітка» - все ваші помилки будуть занадто очевидні. А ось використання не дуже насичених кольорів приховає всі ваші похибки.
7
Якщо ви хочете зробити стрілки, нанесені підведенням, більш виразними, то під час макіяжу використовуйте тіні того ж відтінку, що і підводка. З таким макіяжем ваші очі стануть глибше і таємничіші.