Як переробити розширення у файлів.

За розширенню файлу практично завжди можна зрозуміти, які дані в ньому зберігаються: зображення, відео, музика, тривимірний об'єкт. Один і той же файл можна відкрити в різних додатках, головне, щоб програма підтримувала його формат. Але іноді потрібно змінити розширення файлу.
Інструкція
1
Переробити розширення у файлів можна кількома способами. Іноді достатньо просто перейменувати файл. Переконайтеся, що обрані настройки, при яких відображається формат файлів, тобто в імені після крапки стоїть ще кілька букв (Документ.doc, Ізображеніе.bmp).
2
Відкрийте будь-яку папку, збережену на комп'ютері. В меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості папки». У новому діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид» і зніміть маркер з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Застосуйте нові налаштування.
3
Клацніть правою кнопкою миші по значку файлу і виберіть в контекстному меню команду «Перейменувати». Назва файлу стане доступно для редагування. Впишіть замість колишнього розширення то, яке вам потрібно, і натисніть клавішу Enter або клікніть в будь-якому місці екрану лівою кнопкою миші. Даний спосіб підходить далеко не завжди і не для всіх форматів.
4
Скористайтеся конвертером. Це невеликий додаток, яке дозволяє змінити формат файлу, не звертаючись до тієї програми, в якій він був створений. Інтерфейс у конвертерів може розрізнятися, але принцип роботи один: вкажіть програмі, який файл хочете змінити, виберіть формат кінцевого файлу, дочекайтеся закінчення операції.
5
Ще один спосіб передбачає використання програми, яка підтримує той формат, в якому збережений ваш вихідний файл. Відкрийте програму і відкрийте файл звичайним шляхом. Виберіть в меню «Файл» команду «Зберегти як». Коли відкриється нове вікно, в полі «Тип файлу» виберіть зі списку підходяще розширення і натисніть на кнопку «Зберегти».
6
В деяких програмах можливий імпорт і експорт файлів в заданих форматах. Цими командами зручно користуватися тоді, коли файл не вдається змінити за допомогою команд "Відкрити" і "Зберегти як". Принцип дій приблизно той же, що і в попередньому кроці. В меню «Файл» виберіть команду «Експорт», вкажіть необхідний формат у полі «Тип файлу», натисніть на кнопку «Експорт».