Як долетіти до Марокко.

В Марокко є 5 аеропортів, приймаючих міжнародні рейси. Щоб полетіти туди, необхідно мати діючий закордонний паспорт, оформлення візи для туристичної поїздки на термін менше 90 днів не потрібно.
Інструкція
1
Рабат Безпосадочні рейси з Москви до столиці Марокко не виконуються. Переліт з однією проміжною посадкою пропонують авіакомпанії Air France і Iberia. Тривалість такої подорожі складе від 7 годин 40 хвилин.
2
Касабланка В аеропорт цього міста, розташованого на узбережжі Атлантичного океану, з Москви можна долетіти безпосадочним рейсом, такий переліт пропонує компанія Royal Air Maroc. Тривалість подорожі складе 6:00, це найбільш доступний спосіб дістатися в Марокко . Переліт з однією проміжною стикуванням виконують компанії BMI, Emirates, Turkish Airlines, Etihad Airways, Brussels Airlines, «Аерофлот», AllItalia, Iberia, Air France, LuftHansa, TAP Portugal, вони перераховані в порядку зростання вартості квитка. Час у дорозі становить від 8:00 15 хвилин і залежить від тривалості очікування стикувального рейсу в аеропорту проміжної посадки.
3
Агадір Долетіти в аеропорт цього міста, розташованого в південній частині країни, з Москви можна з однією проміжною посадкою. Такі рейси виконуються авіакомпаніями BMI і Royal Air Maroc. Тому для оптимізації тривалості польоту можна розробити власний маршрут. Наприклад, літаком "Трансаеро" або British Airways долетіти до Лондона, а там скористатися послугами авіакомпанії BMI. Тривалість такої подорожі складе 10 годині 35 хвилин. також можна долетіти рейсом Air France в аеропорт Шарля де Голля в Парижі, там доїхати до аеропорту Орлі і сісти на літак Royal Air Maroc до Агадира.
4
Танжер В північне місто Марокко з Москви здійснюються рейси авіакомпаній Iberia, Royal Air Maroc з однією проміжною стикуванням. Тривалість такого перельоту становить 7:00 25 хвилин.
5
Марракеш В цей древній місто, розташоване в південно-західній частині країни, можна полетіти літаком компанії Iberia або BMI, British Airways, такі перельоти виробляються з одного стикуванням. Тривалість польоту складає 7:00 25 хвилин.