Як змінити текст в Photoshop.

Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє наносити нові шари на фон, в числі яких можуть бути і текстові верстви. Після заповнення текстового шару на зображенні з'являється напис, редагування якої стає можливим після вчинення певних дій.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Додайте на зображення текстовий шар. Для цього перейдіть до панелі інструментів, яка знаходиться в лівій частині відкритого вікна, і клацніть лівою кнопкою миші на значку із зображенням букви «Т». Потім клацніть мишею на будь-якій ділянці вашого зображення, на панелі шарів з'явиться новий текстовий шар.
2
Новий шар отримує назву від перших букв слів, що вводяться або фраз. Почніть вводити будь-який текст. Для переміщення цього шару використовуйте спеціальний маркер, що знаходиться в середині поточного виділення - захопіть його лівою кнопкою миші і перетягніть форму введення в інше місце.
3
Щоб змінити форму блоку текстового шару, натисніть верхнє меню «Редагування» і виберіть пункт «Вільне трансформування». Зачепите будь край зображення (квадратний маркер) і потягніть в сторону. За допомогою цього інструменту ви можете виконати будь-яке спотворення текстового блоку, а, відповідно, і самого тексту.
4
Якщо вам необхідно змінити зміст текстового блоку, скористайтеся тим же інструментом, яким створювали напис. Для цього клацніть мишею на кнопці з зображенням букви «Т», потім по потрібному пункту в панелі шарів і виділіть область на зображенні.
5
Зверніть увагу на появу налаштувань тексту у верхній панелі під меню - тут ви можете змінити шрифт напису, його розмір, колір, а також задати для напису оригінальну форму. Після відповідності одній з дій не забудьте натискати клавішу Enter, інакше всі зміни будуть втрачені.
6
Якщо потрібно відкотити зміни, натисніть сполучення клавіш Ctrl + Z + Alt або пунктом «Крок назад» в меню «Редагування». Після внесення всіх змін хочете занести змін. Для цього натисніть верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Зберегти» («Зберегти як ...») або натисніть клавіші Ctrl + S.