Як перемістити кнопку "Пуск".

На робочому столі містяться різні елементи, які забезпечують користувачеві швидкий доступ до потрібних йому папок і додатків. Практично всі ці елементи можна розташувати на власний смак і налаштувати їх вигляд. І кнопка « Пуск » - не виняток.
Інструкція
1
Так як кнопка « Пуск » є невід'ємною частиною панелі задач, її переміщення можливе тільки разом з панеллю. За замовчуванням дана панель знаходиться у нижнього краю екрану монітора. В деяких випадках вона може ховатися за край.
2
Переконайтеся, що ви зможете без проблем звернутися до панелі задач. Щоб вона кожен раз не ховалася за кордонами екрану, натисніть клавішу Windows на клавіатурі і клікніть в будь-якому вільному місці панелі, що з'явилася завдань правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
3
Відкриється нове діалогове вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск », перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань» і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель завдань» в групі «Оформлення панелі задач ». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно властивостей.
4
Знову клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і переконайтеся, що в спадному меню не встановлено маркер напроти пункту «Закріпити панель завдань». Якщо мітка стоїть, просто клікніть по відповідному пункту лівою кнопкою миші.
5
Вид панелі зміниться. Підведіть курсор до будь-якого її вільному місцю. Слідкуйте, щоб покажчик не змінився на двосторонню стрілку, таким способом не переміщують панель задачі з кнопкою « Пуск », а лише змінюють її розміри.
6
Натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістіть панель до будь-якого іншого краю екрану (правому, лівому або верхньому). Кнопка « Пуск » теж буде переміщена. Пам'ятайте, що панель задач може знаходитися тільки по краях екрану, якщо ви спробуєте перемістити її в інше місце, вона автоматично займе потрібне положення у того краю, який буде ближче.
7
Щоб згодом випадково не змінити настройки, закріпіть панель задач в новому місці. Для цього знову клікніть по ній правою кнопкою миші і встановіть маркер напроти потрібного пункту лівою кнопкою миші.