Як викликати меню "Виконати".

C допомогою команди «Виконати» користувач може запустити будь-який додаток, відкрити папку або файл, підключитися до вузла в мережі інтернет, отримати доступ до вмісту комп'ютера. Викликати цю команду можна кількома способами.
Інструкція
1
Якщо ви звикли відкривати елементи і викликати команди з клавіатури, скористайтеся комбінацією клавіш Windows (із зображенням прапора) та латинської [R]. Якщо звичніше користуватися мишею, натисніть кнопку «Пуск» і виберіть у меню пункт «Виконати». Відкриється нове діалогове вікно.
2
Порожній рядок призначена для системних команд, назв додатків і адрес інтернет-ресурсів. Після введення потрібної команди натисніть на кнопку ОК або клавішу Enter. Чи не вписуйте в порожнє поле зайвих друкованих знаків, інакше команда не буде виконана, і система сповістить вас про помилку. Якщо ви не знаєте точної назви потрібної програми, натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу її запуску. Для виклику певних об'єктів системи потрібні записи вказані в групі «Пам'ятка».
3
У тому випадку, якщо ви не бачите в меню «Пуск» пункту «Виконати», необхідно налаштувати його відображення, звернувшись до компоненту «Властивості панелі завдань і меню Пуск ». Для цього клікніть в будь-якому вільному місці панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Або ж відкрийте «Панель управління» і виберіть відповідний значок в категорії «Оформлення і теми».
4
У діалоговому вікні властивостей панелі завдань перейдіть на вкладку «Меню Пуск». Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти поля «Меню Пуск». У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і в групі «Елементи меню Пуск» пересувайтеся за списком вниз до тих пір, пака не знайдете пункт «команда Виконати». Відзначте його маркером і збережіть нові налаштування за допомогою кнопки ОК. Закрийте вікно властивостей.
5
У певних випадках (але не у всіх) замість команди «Виконати» можна скористатися командним рядком. Щоб викликати її, відкрийте меню «Пуск», розгорніть всі програми. У папці «Стандартні» знайдіть підпункт «Командний рядок». Відкриється нове діалогове вікно. Впишіть в ньому потрібну команду і натисніть на клавішу Enter.
Діалогове вікно - це спеціальне вікно в інтерфейсі персонального комп'ютера, що містить елементи управління. За допомогою цих функцій можна виконати ряд поставлених завдань.
Інструкція
1
Існує кілька видів діалогових вікон. Діалогове вікно печаті.1. Можна викликати через функцію друку. Натисніть в командному меню пункт «Файл», потім «Друк». 2. Дане вікно можна відкрити, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + P. 3. Варто відзначити, що натискання в контекстному меню пункту «Друк» призведе до безпосереднього друку файлу, минаючи діалогове вікно.
2
Діалогове вікно відкриття файлу або документа.1. Можна викликати, натиснувши на клавішу «Відкрити». Ця кнопка знаходиться в панелі інструментів програми. Натиснувши її, ви побачите зображення відкритої папки. 2. Також відкрити дане діалогове вікно можна за допомогою меню. Натисніть пункт «Файл», потім «Відкрити» .3. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O.
3
Діалогове вікно збереження файлу можна викликати тільки одним способом. Виберіть у командному меню пункт «Файл», потім «Зберегти як».
4
Для налаштування операційної системи і різного устаткування натисніть «Пуск», потім «Панель управління». Перед вами відповідне діалогове вікно.
5
Діалогове вікно сообщеній.1. Натисніть на відповідний значок. Виведеться вікно з відображенням тексту і кілька варіантів дій для користувача. 2. Найчастіше вікна повідомлень виводяться самі, а деякі з них просять користувача всього лише підтвердити, що дане повідомлення прочитано.
6
Діалогове вікно властивостей папки можна викликати натисканням правою кнопкою миші по необхідної папці.
7
Також кожна програма має свій ряд діалогових вікон. Для відкриття діалогового вікна в будь-якій програмі, достатньо лише вибрати відповідний пункт у її панелі управління, або в меню. Щоб знати, в який саме пункт меню вам потрібно звернутися для тієї або іншої дії, необхідно вміти працювати в даній конкретній програмі.