Як відмити стару фарбу.

Видалення старої фарби з різних поверхонь традиційними методами - копітке заняття, що вимагає часу. Сучасні засоби допомагають виконати цю справу швидко і ефективно, однак вимагають дотримання техніки безпеки при роботі з ними.
Вам знадобиться
  • - смивка для старої фарби
  • - будівельний фен
  • - шпатель
  • - респіратор
  • - рукавички
Інструкція
1
Скористайтеся будівельним феном для зняття шару старої фарби з ремонтованої поверхні. Діє він так само, як і побутової, однак його потужність більш висока. Направляйте потік гарячого повітря на фарбу і одночасно знімайте її шпателем. Не тримайте сопло на одному місці протягом тривалого часу, оскільки фарба може спалахнути.
2
Для того щоб методом нагрівання зняти масляну фарбу , скористайтеся паяльною лампою. Принцип роботи такий же, як і у випадку з феном. Однак врахуйте, що даний спосіб не підійде для видалення фарби з поверхонь із пластику, оскільки під впливом високої температури останній почне плавитися.
3
Якщо необхідно зняти шар фарбування з невеликої ділянки, покрийте його фольгою і пропрасуйте електропраскою. Розігріту фарбу відразу ж счищайте шпателем.
4
Щоб заощадити час і ефективно позбутися від фарбування, скористайтеся спеціальним складом, що випускається хімічною промисловістю і призначеним для змивки старої фарби. Дане засіб здатний розм'якшити лакофарбове покриття на алкидной, масляної, епоксидної пентафталевой, нітроцелюлозній і поліуретановій основі. Змивки «справляються» з фарбами та лаками, нанесеними в декілька шарів.
5
Для очищення стельового покриття візьміть такий склад, в який входять гелеобразующіе речовини. Це дозволить запобігти стікання розчину зі стелі. Незважаючи на те, що часто на упаковці продукту не вказано, що в ньому містяться речовини, шкідливі для здоров'я, все-таки надіньте респіратор або маску при роботі з ним. Захистіть руки рукавичками, а по закінченні нанесення змивки залишіть приміщення на час її дії.
6
Зверніть увагу на ту обставину, що дуже стара фарба, яку наносили на оброблювану поверхню не пізніше, ніж 30 років тому, містить багато свинцю. Щоб він, перетворюючись при знятті в пил, не осідав в легких домочадців, прийміть необхідні заходи безпеки. Приступаючи до роботи, змочіть забарвлену поверхню водою, а по її завершенні проведіть вологе прибирання, додаючи у воду засіб з великим вмістом фосфатів, наприклад, рідина для миття посуду. Провітріть приміщення.