Як долетіти до Андорри.

Оскільки в державі Андорра немає власного аеропорту та вокзалу, щоб дістатися туди, необхідно долетіти до найближчих великих міст Іспанії та Франції - Барселони або Тулузи, а звідти до столиці Андорра-ла-Велья можна доїхати на автобусі. Майте на увазі, що для проходження митних формальностей необхідно відкрити мультивізу.
Інструкція
1
Придбайте квиток на літак з Москви до Барселони. Регулярні безпосадочні рейси до столиці Каталонії виконують літаки авіакомпаній «Трансаеро», «Аерофлот», Air Europa Lineas Aereas. Тривалість польоту складає 4 години 30 хвилин. найбільш привабливі ціни на квитки пропонує «Трансаеро».
2
Забронюйте квитки до Барселони на переліт з одного стикуванням рейсу. Такі маршрути пропонують Air Berlin, LOT - Polish Airlines, Ukraine International Airlines, FinnAir, Air Baltic, Turkish Airlines, Czech Airlines CSA, Brussels Airlines, Swiss Airlines, AllItalia, TAP Portugal. Авіакомпанії перераховані в порядку зростання вартості квитка. Тривалість подорожі складе від 6 годин.
3
Скористайтеся автобусами компаній Direct Bus або Alsa, вони відправляються від будівлі аеропорту і слідують в столицю Андорри . Час у дорозі становить приблизно 3:00 30 хвилин. щоб знайти автобусну зупинку, зверніться в інформаційне бюро аеропорту, по-іспанськи автобус - autobus, наголос на останній склад.
4
Придбайте квиток на літак з Москви до Тулузи. Безпосадкових рейсів в цей французький місто не виконується, тому скористайтеся послугами Turkish Airlines, TAP Portugal, Brussels Airlines, Royal Air Maroc, KLM, LuftHansa, «Аерофлот», AllItalia, British Airways. Ці компанії виконують рейси з однією проміжною посадкою, перераховані вони в порядку зростання вартості авіаквитка. Тривалість перельоту становить від 6 годин і більше.
5
З Тулузи до Андорра-ла-Велья ходять автобуси компанії Novatel. Час у дорозі становить близько 3 годин.
6
З території Франції в Андорру можна також потрапити через місто Перпіньян, звідти також ходять автобуси. Але основним незручністю такого маршруту є відсутність безпосадкових рейсів з Москви в аеропорт цього міста. Лише Air France виконує перельоти з однієї проміжної стикуванням, решта авіаперевізники роблять дві проміжні посадки.