Як записати музику на комп'ютер.

Музика - вид мистецтва з величезною кількістю стилів, підстилів, образотворчих засобів і прийомів. Технічний прогрес додав до всього її різноманітності можливість запису музики на комп'ютер , причому, в залежності від напрямку та рівня професіоналізму, це можна зробити декількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - включіть в електромережу музичний інструмент, вставте в отвір "jack" один кінець кабелю. На другий надіньте перехідник "jack" - "minijack" і вставте його в мікрофонний вхід на системному блоці або ноутбуці. Після цього можете відкрити звуковий редактор, перевірити роботу інструменту і включати кнопку запісі.Ета технологія не підходить для електро- і бас-гітар, оскільки без спеціального посилення сигнал з них буде невловимо слабкий.
2
Для посилення звуку підключіть інструмент до електромережі (додатково гітару до процесора ефектів, а синтезатор до мікшерський пульту). Далі підключіться до підсилювача, поставте перед динаміком інструментальний мікрофон, шнур від мікрофона підключіть до мікрофонного входу в комп'ютер е. Запустіть звуковий редактор, перевірте роботу всіх систем, натискайте кнопку запису.
Зверніть увагу
Важливо: у другому випадку в приміщенні, де розташований динамік, не повинно бути ніяких сторонніх звуків. По можливості не допускайте туди нікого.Каждий інструмент у професійній студії звукозапису додається окремо.