Як одягнутися свідкові на весіллі.

Якщо вас вам довірили почесну обов'язок бути свідком на весіллі подруги, до цього заходу ви повинні підготуватися заздалегідь. І вам потрібно дізнатися не тільки про те, в чому за традицією полягає ця роль, але і продумати свій зовнішній вигляд, адже увага гостей буде прикута не тільки до нареченого і нареченої, а й до тих, хто засвідчить їхнє щастя в книзі актів громадянського стану .
Інструкція
1
В ідеалі, ваш наряд повинен гармонійно доповнювати весільну сукню нареченої, але ні в якому разі не бути більш дорогим і урочистим. Є сенс порадитися з нареченою заздалегідь і врахувати стиль і колір її вінчального плаття.
2
Відмовтеся від плаття білого кольору або дуже світлих пастельних тонів. Якщо матеріал однотонний, то виберіть його на кілька тонів темніше, ніж у вашої подруги, яка виходить заміж. Але й занадто темним воно бути не повинно, адже весілля - радісний день. На весільних фотографіях ваші наряди не повинні зливатися. Якщо і ваша сукня дуже світле, то доповніть його яскравими контрастними аксесуарами, біжутерією, щоб у гостей не виникало питання - хто з вас двох наречена.
3
Вибір кольору залежить не тільки від того, наскільки він вам до лиця. У весняний день поруч з нареченою ви будете гармонійно виглядати в світло-зеленому, рожевому, світло-сірому вбранні. Восени гарні оливкові, зелені, помаранчеві і золотисті тони. Влітку доречно буде різнобарвне плаття або плаття з квітковими принтами. Врахуйте сезонний фактор, вибираючи колір.
4
Не варто надягати на весілля зухвала сукні з великим декольте або занадто коротке, щоб не відволікати увагу гостей від нареченої. Пишні спідниці і велика кількість рюшів також будуть недоречні. Ви не повинні виглядати вульгарно. Елегантне обтягучу прекрасно буде поєднуватися з урочистим нарядом нареченої.
5
Якщо весілля у вашої подруги вже не перша, то одягнутися свідком на весіллі можна більш строго - брючний костюм або жилет з спідницею. Але наряд не повинен бути занадто офіційним - підкресліть урочистість моменту красивими аксесуарами, сумочкою. Чи не доповнюйте його великою кількістю прикрас - досить скромного комплекту їх сережок, підвіски і кільця. Керуйтеся почуттям міри.
Корисна порада
Підберіть зручне взуття, адже в цей день вам доведеться багато бути на ногах. На всякий випадок візьміть з собою запасну пару взуття. Якщо наречена нижче вас ростом, не надягайте високі підбори.