Як скласти резюме технолога.

Щоб пошуки роботи були успішними, основне завдання здобувача - скласти грамотне резюме . Це візитна картка, за якою менеджер відділу кадрів за кілька хвилин визначає, готовий він запросити працівника на співбесіду чи ні.
Інструкція
1
Складання будь-якого резюме починається з написання «шапки». Під словом « резюме », зліва, напишіть повністю прізвище, ім'я, по батькові, рік народження та адресу проживання. Навпаки, праворуч, вкажіть контактні дані - електронна адреса та телефони (домашній та мобільний).
2
Далі йде графа «освіта». Там вкажіть назву ВУЗу, який ви закінчили, факультет і отриману спеціальність. При складанні резюме технолога це особливо важливо. Так як, наприклад, технолог харчової промисловості не зможе розібратися в процесі переробки лакофарбових матеріалів або виготовленні металоконструкцій. Якщо ви підвищували кваліфікацію і отримували додаткову освіту, обов'язково внесіть всі заклади в цей розділ.
3
В пункті «трудова діяльність» перерахуйте всі місця служби, включаючи і непрофільні. Вони можуть зацікавити роботодавців, які потребують фахівцях з широким колом знань.
4
В графі «професійний досвід» опишіть свої посадові обов'язки. Для професії «технолог» найчастіше це: аналіз товару, відстеження якості продукції, підготовка документів, сертифікатів якості, створення нових технологій виготовлення та т.д.
5
В «особистих якостях» вкажіть ті, які необхідні саме для професії «технолог». Це: посидючість, вміння працювати в стислі терміни, можливість аналізувати великий обсяг інформації, готовність до знаходження в виробничих приміщеннях і т.д.
6
В графі «технічні навички» позначте, якими профільними програмами ви володієте і вкажіть рівень комп'ютерної грамотності.
7
Обов'язковий пункт будь-якого резюме «мета». У вашому випадку це - здобуття посади «технолог». Обов'язково вкажіть там профіль, якими саме технологіями ви володієте.
Корисна порада
Не чекайте, поки роботодавець зверне увагу на ваше резюме і виділить його з сотень подібних. Шукайте відповідні вакансії і розсилайте свої дані самостійно.