Як оформити альбом малюка.

Коли в родині з'являється дитина, життя змінюється до невпізнання. Перша посмішка, перший сміх і перше слово - хочеться залишити в пам'яті всі ці моменти. Щоб найприємніші хвилини і досягнення вашої дитини не були забуті, оформіть альбом малюка.
Інструкція
1
Купіть в магазині альбом для фотографій. Краще, якщо це буде альбом нейтрального кольору з порожніми сторінками. Це дозволить оформити його у повній відповідності зі своїм смаком, ніщо не обмежуватиме ваших дій. Оформлення почніть з обкладинки. Її можна прикрасити вирізками з журналу, вишивкою або просто розмалювати. Ще один варіант - обтягнути обкладинку тканиною. Для цього дуже підійде пелюшка, в яку був загорнутий ваш малюк при виписці з пологового будинку.
2
Народженню дитини передує чудова пора в житті молодої пари - вагітність і трепетне очікування появи на світ нового члена їх родини. Присвятіть цього часу першого сторіночки альбом а. Вклейте фотографії вагітної мами, перші знімки малюка на УЗД. Не полінуйтеся записати свої враження про цей час, поки спогади ще свіжі. Опишіть, як ви відчували себе, як спілкувалися зі своєю дитиною, як тато гладив животик і прикладав до нього руку, коли малюк ворушився.
3
Вклейте в альбом найперше фото вашого малюка. Нехай це буде знімок, зроблений мобільним телефоном в пологовому будинку. Але це перша фотографія нової людини, і вона має право зайняти своє почесне місце. На цій сторінці розкажіть про свої емоції, які зазнали, коли побачили дитину в перший раз. Позначте дату, час народження, вага і зріст новонародженого. Потім опишіть, як вибирали ім'я, що воно означає.
4
Виписка з пологового будинку - один з найбільш зворушливих і важливих моментів. Відзначте його в альбом е малюка. Розкажіть про цей день - як були раді родичі, які квіти подарував тато мамі при зустрічі. Зробіть велике фото малюка, вклейте його в альбом , а поруч з ним - дитячі фотографії батьків. Можете написати ваші припущення, якими рисами малюк схожий на маму, а якими на тата.
5
Є дуже популярний прийом у молодих мам, що заповнюють альбом свого малюка. Сфотографуйте дитини поруч з великою іграшкою. І регулярно робіть такі фото. У міру того, як дитина росте, можна буде поспостерігати, як він спочатку наздожене іграшку в розмірі, а потім і переросте. Така серія фото буде виглядати досить забавно.
6
Головне у веденні такого альбом а - регулярність його заповнення. Постарайтеся не закидати його, робити записи постійно. Вклеюється в нього прядки волосся, прикрашайте альбом відбитками ручок і ніжок своєї дитини. Фотографії розбавляйте своїми спогадами, улюбленими віршами і казками, які ви читаєте малюку. У майбутньому ви ще не раз відкриєте такий альбом і з задоволенням перегорнути його, згадуючи про всі приємні моменти перших днів життя вашої дитини.
Корисна порада
Зазвичай в перший рік життя дитини молоді батьки практично не випускають з рук фотоапарат. Хочеться відобразити кожен момент його життя. В результаті фотографій накопичується дуже багато. Щоб не розоритися на роздруківці фото, просто запишіть їх на диск і прикріпіть до альбому.
Перші кроки улюбленого малюка, його улюблені іграшки, друзі, рідні, день народження дитини , якісь розваги. Усі батьки намагаються відобразити це все на фото, і додати всі в фотоальбом
Інструкція
1
Перший фотоальбом для вашого малюка стане, унікальний і красивий, тільки варто до цього докласти усілія.Время з дитиною летить дуже швидко і непомітно! Ось недавно він навіть не міг тримати свою крихітну голівку, а вже робить свої перші кроки. І пройде ще кілька років, і ваша дитина вже буде дорослим, і самостійним. Тільки лише фотоальбом, може повернути вам всі ці приємні дні, відбувалися з малюком, це буде так приємно.
2
Пропонуємо не використовувати стандартні кишеньки фотоальбом а. Краще зробити кишеньки для фото, більше стандартного, так як бувають фотографії, які зроблені не на фотоапараті, а зроблені на замовлення. А головна причина, що можна буде зробити підпис, під фотографією - це рік, місяць, день число, або якусь смішну ситуацію. Буде шанс красиво прикрасити сторінку, фарбами, щоб був гарний різнобарвний фон.
3
Як можна оформити фотоальбом? Якщо ви захоплені гороскопами і вірите в них, можна написати гороскоп вашого дитини на окремій сторінці, це місце буде гідною на сторінці.
4
Можна обвести ніжку і ручку немовляти на альбомі, на півроку, на рік, півтора.
5
Буде краще біля кожної фотографії писати зріст і вагу дитини .
6
Постарайтеся писати все в одній інтонації, одним почерком, або від першої особи дитини , так буде краще і красиво, можна оформляти різними красивими пастами.
7
Якщо ви вмієте малювати, то це навіть добре, ви можете кожну сторінку перетворювати на барвисту газету. Малюнки можуть бути будь-якими, на ваш смак.
8
Робіть великі портрети, які будуть видні красиві посмішки малюка, смішні гримаси, так щоб не було видно інтер'єр вашого будинку, а тільки ваш малюк.
9
Робіть фотографії завжди і скрізь, краще сфотографуйте пару раз, так як у маленького дитини на початку життя, відбувається багато чого цікавого!.
10
Фотографуйте все підряд, починаючи від плачу крихітки і до його сміху.
11
Не завжди дитина на фото повинен бути один, це нудно! Краще коли поряд з ним знаходяться його близькі люди.
12
Часто фото роблять з певною хронологією. Приміром «ось фото там, де мама з дитиною на руках», а на іншій сторінці фотографія «ось фото там, де мама з дитиною на руках через 1 рік»