Як підключити гарнітуру блютус до телефону. блютуз гарнітура Як користуватися.

Bluetooth-гарнітура уможливлює користуватися мобільним телефоном, не утримуючи його в руках. Під час телефонної розмови або прослуховування музики ви можете займатися спортом або вести машину - достатньо лише підключити до свого телефону пристрій Bluetooth.
Вам знадобиться
  • - керівництво користувача пристрою Bluetooth.
Інструкція
1
Перевірте рівень заряду пристрою Bluetooth і телефону. Гарнітуру зарядите за допомогою мережевого зарядного пристрою, що поставляється в комплекті з нею. Зарядіть телефон щонайменше до 50%.
2
Активуйте в налаштуваннях телефону (імовірно вкладка «Зв'язок») Bluetooth-модуль. Перевірте наявність галочки біля пункту «Дозволити виявлення сторонніми пристроями», якщо він є. Розташуйте телефон і Bluetooth-гарнітуру поруч.
3
Увімкніть гарнітуру, натиснувши відповідну кнопку. Індикатор на пристрої має загорітися або інтенсивно заблимати і тим самим повідомити, що воно готове до використання. Переведіть гарнітуру в режим настройки (сполучення). Для цього натисніть певну кнопку на ній або їх послідовність, як зазначено в інструкції.
4
Якщо в інструкції немає згадки про спосіб сполучення, використовуйте універсальний спосіб: натисніть кнопку живлення гарнітури Bluetooth доти, поки індикатор не стане горіти безперервно, переставши блимати. Гарнітура буде доступна в режимі сполучення протягом 30 секунд.
5
Подивіться на екран свого телефону. На ньому має автоматично з'явитися запит від гарнітури про заборону або дозвіл підключення Bluetooth-пристрої. Підтвердіть бажання під'єднатися до гарнітури.
6
Якщо клопотання не з'явився, зайдіть в настройки (вкладка «Зв'язок») і виберіть пункт «Пошук нових пристроїв». Виберіть Bluetooth-гарнітуру по її назві. Підключіться, введіть пароль, вказаний в інструкції до бездротового пристрою. На цьому настройка закінчена, і гарнітурою Bluetooth можна користуватися.
Зверніть увагу
Буває так, що при підключенні вже наявної гарнітури до нового телефону він не може знайти пристрій. В цьому випадку при включенні Bluetooth затисніть кнопку включення пристрою на кілька секунд. Переконайтеся, що світіння індикатора змінилося (стало блимати, якщо раніше горіло безперервно, або навпаки, загорілося постійно, хоча раніше світіння було переривчастим). Увімкніть пошук пристрою Bluetooth на новому телефоні і після його виявлення введіть пароль.
Корисна порада
Пароль пристрою зазвичай вказаний в інструкції або на упаковці. У більшості випадків паролем є 0000.
Для з'єднання мобільного телефону з комп'ютером, як правило, використовують спеціальні кабелі. На щастя, дане підключення може здійснюватися і по різних бездротових каналах, наприклад Wi-Fi і Bluetooth.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Виберіть Bluetooth-адаптер для вашого персонального комп'ютера. Якщо вам важлива швидкість передачі інформації по бездротовому каналу, уточніть її максимальне значення. В іншому випадку підійде практичні будь Bluetooth-адаптер.
2
Підключіть адаптер до інтерфейсу USB персонального комп'ютера. Оновіть програмне забезпечення для цього пристрою, якщо дана процедура не була виконана автоматично. Варто відзначити, що деякі ноутбуки мають вбудовані Bluetooth-адаптери.
3
Активуйте роботу модуля бездротового зв'язку в мобільному телефоні. Зазвичай дана опція доступна в категорії «Підключення пристрою».
4
Відкрийте програму для управління Bluetooth-адаптером, підключеного до комп'ютера. Активуйте пошук доступних пристроїв, розташованих в радіусі прийому сигналу. Якщо спільно з драйверами для адаптера не було встановлено жодної програми, використовуйте засоби Windows.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою». Вона розташована у верхній панелі інструментів. Через деякий час назва вашого телефону відобразиться в запущеному меню.
6
Двічі клікніть по з'явилася іконці і виберіть пункт "Синхронізувати". Введіть пароль, необхідний для підключення до телефону. Ви можете вказати будь-яку комбінацію букв та цифр. Повторіть введення пароля, використовуючи клавіатуру мобільного пристрою.
7
Тепер ви можете вільно передавати певні файли з комп'ютера в мобільний телефон. Якщо дана функція недоступна, використовуйте спеціальні додатки.
8
Скачайте і встановіть програму PC Suite. Виберіть ту версію додатка, яка підійде для роботи з телефоном потрібної фірми. Виконайте синхронізацію пристроїв, використовуючи зазначену програму.