Як змінити ім'я ящика в mail. Як мені змінити пароль в маил.

На жаль, ім'я своєї поштової ящика на Mai.Ru, яке ви вибрали колись при реєстрації аккаунта, змінити неможливо. Але якщо вас зовсім вже перестало влаштовувати колишню назву, ви можете зареєструвати новий e-mail, а свій старий ящик - просто видалити або продовжувати використовувати як альтернативну пошту, налаштувавши при цьому автоматичну пересилку вхідних листів з колишнього адреси на новий.
Інструкція
1
Зареєструйте на Mail.Ru новий поштовий ящик з ім'ям, яке вас влаштовує, на будь-якому з доступних доменів цієї поштової служби: @ mail.ru, @ list.ru, @ bk.ru, @ inbox.ru. Процедура реєстрації стандартна - вам знадобиться вказати свої ім'я та прізвище, місто проживання, дату народження, придумати пароль і контрольне запитання для його відновлення або прив'язати новий акаунт до номера свого мобільного телефону.
2
Перенесіть контакти зі свого старого поштового ящика в новий вручну або автоматично за допомогою функції експорту. Для цього увійдіть в свій старий e-mail, перейдіть в адресну книгу - посилання «Адреса» в шапці вікна поштового ящика - і натисніть на кнопку «Експорт». Виберіть у спадному списку формат експорту: «поштової ящика mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru». Потім натисніть на кнопку «Експортувати» - список ваших контактів автоматично буде збережений в файл під назвою adressbook.csv. Зайдіть в адресну книгу свого нового поштового ящика і натисніть на кнопку «Імпорт». Вкажіть системі шлях до файлу adressbook.csv і натисніть на кнопку «Імпортувати» - все ваші контакти будуть збережені.
3
Не забувайте, що якщо ви видалите свій старий поштовий ящик, зникнуть і ваші облікові записи в усіх проектах Mail.Ru. Якщо ви не хочете заново створювати «Мир», заповнювати анкету в «Знайомства», переносити пости в новий блог і т.п., залиште свій колишній e-mail діяти. Всі повідомлення, які будуть приходити на вашу стару пошту, ви зможете автоматично перенаправляти на нову адресу. Для цього в настройках пошти Mail.Ru є спеціальна функція - «Пересилання».
4
Увійдіть в свою стару пошту, щоб встановити параметри пересилання вхідної кореспонденції. Клацніть мишкою по посиланню «Ще», розташованої в шапці поштового ящика. У списку, виберіть посилання «Налаштування», а в який з'явився переліку - розділ «Пересилання». Впишіть свій новий поштову адресу в призначене для цього поле і вкажіть пароль від поточного поштового ящика, щоб зберегти установки.
5
Зверніть увагу, що застосування фільтрів допоможе вам більш детально налаштувати параметри пересилання: ви зможете вибрати лише потрібні вам листи за адресами відправників і за тематикою, і навіть встановити різні автовідповідачі для певних груп кореспондентів. Так, наприклад, «потрібним» кореспондентам ви зможете направити у відповідь ввічливе запрошення надалі писати на ваш новий e-mail, а небажаним кореспондентам у відповідь на їхні листи - скупе системне оповіщення «Немає такого адреси». Розділ «Фільтри» http://e.mail.ru/cgi-bin/filters, як і «Пересилання», знаходиться в списку налаштувань пошти. Детальніше про встановлення та налаштування фільтрації читайте в довідковій системі Mail.Ru.
6
Видаліть свій старий поштовий ящик, якщо ви все-таки вирішили, що він вам більше не потрібен. Для цього перейдіть на сторінку http://e.mail.ru/cgi-bin/delete, вкажіть причину видалення аккаунта в призначеному для цього поле форми і не забудьте вписати діючий пароль від цієї пошти. Зверніть увагу, що процес видалення вмісту з проектів «Фото@Mail.ru», «Блоги@Mail.ru» та ін. Може зайняти до 5-ти днів.