Як шукати файли.

В процесі роботи з операційною системою іноді виникає необхідність пошуку конкретного файлу. На допомогу можуть прийти, як стандартні системні рішення, так і сторонні програми, які справляються з операцією пошуку також швидко. Найчастіше проблемою в пошуку може бути незнання точного імені файлу, його розширення або інших параметрів (обсяг файлу, дата зміни і т.д.). Скориставшись порадами, які описані в цій статті, ви легко зможете відшукати необхідний файл або папку.
Вам знадобиться
  • Стандартний пошук операційної системи, програмне забезпечення Total Commander.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити пошук файлів на вашому комп'ютері, необхідно запустити програму пошуку. Найпростішим рішенням у пошуку необхідної інформацією скористайтеся стандартним пошуком операційної системи. Запустити пошук можна з меню «Пуск». У меню, виберіть пункт «Пошук» - потім « Файли і папки». Також пошук файлів можна запустити з будь-якого вікна провідника.
2
Якщо в меню «Пуск» елемент «Пошук» неактивний, зайдіть в настройки кнопки «Пуск», щоб додати його. Правою кнопкою миші натисніть на меню «Пуск» - «Властивості» - «Налаштувати». У вікні, виберіть вкладку «Додатково» - відзначте галочкою пункт «Пошук».
3
Введіть ім'я файлу або папки, яку ви хочете знайти - натисніть кнопку «Пошук». Зачекайте деякий час для отримання результатів пошуку.
4
Якщо ви не знаєте точної назви файлу, але пам'ятайте кілька букв або символів цього слова, введіть їх, використовуючи зірочки. Приміром, шукане назва файлу «письменник», а ви пам'ятаєте тільки декілька букв «тель». У формі пошуку введіть вираз «**** тель. *.».
5
Також можна скористатися розумним пошуком від програми Total Commander. Він дозволяє не тільки шукати назву файлів, але і слова в конкретних файлах. Для запуску такого пошуку, необхідно після старту програми натиснути клавіші Alt + F7 або натиснути значок «збільшувальна лупа» на головній панелі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iACuNsihZ6o