Як вставити посилання в "Скайп". Як скопіювати посилання в скайпі і переслати.

Служба Skype призначена для голосового зв'язку, але іноді через неї вимагається передати посилання на веб-сторінку. Її можна продиктувати голосом, показати за допомогою камери, а також відправити співрозмовнику у вигляді текстового повідомлення.
Інструкція
1
Щоб дізнатися адресу посилання, підведіть до неї покажчик миші. Адреса з'явиться в лівому нижньому куті браузера. Щоб продиктувати його без помилок, називайте латинські букви так, як прийнято в знайомому співрозмовнику іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою, і т.п.).
2
Якщо ви спілкуєтеся по Skype з використанням веб-камери, направте її об'єктив на лівий нижній кут браузера, щоб співрозмовник його побачив. За відсутності у камери регулятора фокусування піднесіть до об'єктиву звичайну лупу. Можна також скопіювати посилання в буфер обміну (права кнопка миші - «Копіювати адресу зображення»). Після цього відкрийте текстовий редактор, помістіть посилання в новий документ (Ctrl-V), збільште шрифт до бажаного розміру і покажіть за допомогою камери співрозмовнику.
3
Можна також відправити посилання через Skype за допомогою текстового повідомлення. Для цього піднесіть курсор миші до імені співрозмовника у списку контактів, натисніть праву кнопку і виберіть в меню пункт «Відправити повідомлення» або аналогічний (точна назва залежить від версії). Помістіть посилання в поле введення (Ctrl-V) і відправте її.
4
В деяких версіях Skype обмін текстовими повідомленнями не передбачений. В цьому випадку замість локального клієнта скористайтеся службою IMO, розташованої за адресою: http://imo.im/Отключіте локальний клієнт, якщо він був відкритий. Виберіть серед логотипів на заголовній сторінці значок Skype, введіть логін і пароль, і буде виведений знайомий список контактів. Двічі натисніть мишею на бажаний, після чого з'явиться діалогове вікно, як в службах обміну миттєвими повідомленнями, наприклад, ICQ або Jabber. Помістіть в поле вводу посилання і натисніть клавішу Enter - вона відправиться співрозмовнику. Не намагайтеся підключитися до служби Skype з локального клієнта і через службу IMO одночасно.