Як змінити інтерфейс.

Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP вже більше року, напевно у вас проскакувала в голові думка про одноманітності її інтерфейсу . Думки з приводу зміни оформлення відвідують багатьох користувачів персональних комп'ютерів. Людина звикла постійно щось міняти в своєму житті, починаючи від ремонту і закінчуючи зміною картин на стінах свого будинку. Для зміни дизайну оболонки операційної системи створено чимало програм, однією з яких є XP Life.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення XP Life.
Інструкція
1
Тим, кому завжди хотілося змінити щось в операційній системі Windows XP, наприклад, змінити колір панелі задач або змінити вид всіх кнопок буде цікава програма XP Life. За допомогою цієї утиліти ви можете змінити робочий стіл і зробити його схожим на інтерфейси інших операційних систем (Vista або Seven). Стабільність роботи можна закріпити створенням і використанням системних точок відновлення. У разі збою або виникнення непередбаченої ситуації програма повертає систему до вихідного стану.
2
Робота з цією програмою не складе великої праці, все гранично ясно, все елементи програми супроводжуються швидко з'являються коментарями. Для зміни теми оформлення запустите програму.
3
Перед вами з'явиться головне вікно, в якому буде вказаний список встановлених тем. Тут можна вибрати і виділити необхідну тему.
4
Усі наступні дії програма виконає сама, а саме: протягом 3 хвилин відбудеться автоматична зміни всього інтерфейсу , а після цієї процедури відбудеться перезавантаження системи. Тому на зміну дизайну вашої операційної системи знадобиться вільний час.
5
Перед установкою будь-якої теми оформлення, розробники програми радять закривати всі відкриті програми з обов'язковим збереженням даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EL-5ZQQCfBk