Як виростити курей-бройлерів.

Бройлер - молодняк птиці, що вирощується для отримання м'яса. Крім того, що вам необхідно правильно вибрати породу (найкраще підійдуть Корнуельською кури і порода плімутрок), потрібно створити курчатам правильні умови.
Вам знадобиться
  • - вапно;
  • - підстилка;
  • - обігрівач;
  • - годівниця;
  • - поїлка.
Інструкція
1
У приміщенні, де ви плануєте вирощувати курчат, повинен бути сухою, водонепроникний і малотеплопроводние підлогу. В пташнику необхідно обладнати систему вентиляції і захистити приміщення від гризунів.
2
Перед заселенням нової партії курчат обробіть підлогу вапном-Пушенко з розрахунку 1 кілограм на метр квадратний. Після цього можна покласти підстилку. Вона повинна бути сухою, пухкою, добре поглинати вологу і гази. В якості підстилки можна використовувати стружку, тирсу, соняшникову лузгу, волокнистий торф, подрібнені стебла качанів кукурудзи. Не можна використовувати замерзлу, зацвілу або брудну підстилку.
3
Курчата виділяють велику кількість вуглекислого газу, тому приміщення повинно добре провітрюватися. Слідкуйте за вологістю в пташнику: в перші дні життя птахи вона повинна складати близько 70%, потім її можна зменшити до 60-65%.
4
Годівниці і поїлки слід встановлювати безпосередньо під обігрівачем. Зверніть увагу, щоб місця біля годівниці вистачило всім птахам. Думати, що можна обійтися невеликими годівницями, а частина курчат підійде до їжі після того, як наїсться перша партія - невірно. Такі курчата відстануть в зростанні. Вода в поїлках повинна бути холодною.
5
Слідкуйте за поведінкою курчат. Якщо вони збиваються в купи, температуру в приміщенні слід збільшити; лягають на підлогу, розкинувши крила і відкривши дзьоб - зменшити. Перший час температура в пташнику повинна бути 35 градусів. Бройлерів у віці чотирьох тижнів влаштує, якщо приміщення буде прогріватися до 18.
6
Велике значення для курчат має довжина світлового дня. Світло покращує обмін речовин, газообмін, збільшує рухову активність бройлерів. При необхідності скористайтеся додатковим освітленням, щоб збільшити час дня штучно.