Як готувати молочний гриб. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Молочний гриб (кефірний гриб ) - це тіло білого кольору, що досягає розміру діаметром 4 сантиметри. Він володіє великою кількістю корисних властивостей і широко застосовується в народній медицині для профілактики і лікування багатьох хвороб.
Вам знадобиться
    • молоко;
    • гриб.
Інструкція
1
Щоб приготувати молочний гриб , візьміть чисту скляну банку і налийте в неї 0,5 літра молока, потім додайте 3 чайні ложки гриб а.
2
Молоко повністю сквасітся через добу, якщо ви будете дотримуватися певних правил: - температура повітря повинна бути не нижче 20 - 24 градусів; - в приміщенні не повинно бути яскравого світла; - Не застосовуйте гаряче молоко, - Не промивайте гриб гарячою водою; - не зберігайте гриб в холодильнику більше 3-х діб, інакше він втратить всі свої корисні якості; - посуд для приготування закваски мийте тільки содою або гірчичним порошком; - при приготуванні молочного гриб а не застосовуйте металевий посуд; - регулярно і ретельно промивайте гриб чистою водою; - молоко використовуйте тільки не пастеризоване; - домашнє молоко перед приготуванням молочного гриб а обов'язково попередньо прокип'ятіть і остудіть; - не закривайте його молочний гриб щільною кришкою, краще використовуйте для цієї мети марлю, складену в декілька шарів.
3
Молочний тибетський гриб здатний нормалізувати склад мікрофлори кишечника, обмін речовин. Він допомагає підвищити імунітет і позбутися зайвої ваги. Молочний гриб має антибактеріальні, протимікробні і ранозагоювальні якості, а також є чудовим спазмолітичним і жовчогінним засобом. Сприяє поліпшенню уваги і пам'яті, стимулює розумову діяльність і статеву функцію.
4
Найчастіше молочний гриб застосовується при дієті, для схуднення та лікуванні ожиріння, так як він, на відміну від інших засобів не просто здатний розщеплювати жири, а перетворювати їх у більш прості сполуки, легко виводяться з організму. Щоб схуднути необхідно щодня після кожного прийому їжі пити настій молочного гриб а і 2 рази на тиждень проводити розвантажувальні дні.