Як відправити файл більше 30 Мб. Як відправити фаил в електронному листі якщо він прівишаєт допустимий обсяг.

Обмін файлами став явищем досить звичайним. Користувачі вже не замислюються про те, як переслати фотографію, невелику книжку або пару-трійку музичних записів. Деякі проблеми виникають при передачі файлів, обсяг яких перевищує допустимий розмір вкладення. Але передати з комп'ютера на комп'ютер можна навіть вміст цілого DVD-диска.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на поштовому сервері;
  • - реєстрація на файлообміннику;
  • - Total Commander.
Інструкція
1
Дізнайтеся розмір вкладення для своєї поштової скриньки і для того, яким користується ваш адресат. Як правило, він становить 20-30 мегабайт. У кожному разі файл, який ви хочете відправити, повинен бути дещо менше максимально допустимого. Під час передачі відбувається перекодування. Тому дуже корисно мати запас приблизно в 1/3 обсягу.
2
Якщо розмір вашого вкладення 30 МБ або трохи більше, файл можна розділити на 2-3 частини. Спосіб поділу залежить від того, що саме ви хочете послати. Якщо це папка з безліччю дрібних файлів (наприклад, музичний диск або фотоальбом), створіть кілька папок. Скопіюйте туди вміст альбому так, щоб обсяги всіх папок були приблизно рівні.
3
заархівуйте кожну папку. Зробити це можна за допомогою Total Commander або іншої подібної програми. Є, наприклад, безкоштовний аналог FreeCommander з майже тими ж функціями. Вбудований архіватор в ній теж є. Виділіть папку або групу файлів. В головному меню знайдіть вкладку "Файл", а в ній - функцію "Запакувати". Програма запропонує вам вибрати каталог. Зробіть це і натисніть ОК. Точно так же заархівуйте інші папки. Можна скористатися й іншим архіватором - наприклад, 7zip.
4
Якщо ви хочете переслати один великий файл, його необхідно розбити за допомогою того ж файлового менеджера. У вкладці "Файл" є функція "Розбити". Виділіть файл, потім вийдіть в це меню і вкажіть каталог. Пересилайте кожну частину в окремому листі. Для не дуже великих файлів (до 100 мегабайт) це цілком зручний спосіб, оскільки листів буде не дуже багато.
5
Скористайтеся файлообмінником. Вони є на багатьох поштових серверах і призначені саме для таких випадків. Наприклад, свої файлообмінники є на Яндексі і на Google, але можна скористатися і будь-яким іншим. Для не дуже великих файлів підійде в тому числі і колись дуже популярний і як і раніше діючий Ifolder. Найбільш масовий - RapidShare, вельми зручні Megaupload, DepositFiles, Hotfile. На деяких потрібна реєстрація, інші приймають файли від всіх користувачів. Закачайте файл в обмінник і перешліть вашому адресату посилання поштою або через соціальні мережі.
Корисна порада
Для дуже великих вкладень зручніше застосовувати інші способи. Наприклад, можна напряму переслати файл з комп'ютера на комп'ютер в режимі реального часу через Sendoid. Зручно ftp-з'єднання. Можна скористатися і "осликом" - програмою emule. В останньому випадку посилання також потрібно переслати поштою.