Як вибрати DVD-ресивер.

DVD- ресивер представляє собою комбінований апарат, який включає в себе функціональні можливості AV- ресивер а і програвача DVD-дисків. Але вибрати DVD- ресивер нелегко, адже одні моделі цього пристрою від інших відрізняються технічними характеристиками.
Вам знадобиться
  • DVD-ресивери.
Інструкція
1
Один з моментів, якому слід приділити увагу при виборі DVD- ресивер а - наявність лінійних виходів. Ідеальним вважається той варіант, коли головний пристрій здійснює передачу сигналу на зовнішній підсилювач через лінійні виходи. Завдяки тому, що підсилювач підключений до лінійного виходу DVD- ресивер а, переданий аудіо сигнал буде чистим, тобто без спотворень і перешкод.
2
Зверніть увагу на те, що головні пристрої можуть мати більше одного лінійного виходу, причому деякі моделі оснащені вбудованим кросовером. DVD- ресивер и с одним лінійним виходом ідеальні для створення аудіосистеми початкового рівня. Пристрої з двома лінійними виходами дають можливість регулювати гучність тильної і фронтальної акустичних систем безпосередньо з головного пристрою.
3
Для створення аудіо систем рівня вище середнього вибирають DVD- ресивер и з трьома парами лінійних виходів, тобто такі пристрої, в яких передбачається можливість підключення сабвуфера до окремого лінійного виходу.
4
Окремий критерій вибору - зручність користуванням. Вибираючи головний пристрій, слід приділити увагу тому моменту, наскільки зручно користуватися органами управління. Зверніть увагу на пристрої, основний орган управління у яких - енкодер, тобто багатофункціональний регулятор.
5
Ще одна важлива технічна характеристика DVD- ресивер ов - потужність. Незважаючи на те, що на лицьових панелях більшості пристроїв красується напис 4х50W (а іноді 4х55W), вихідна потужність при спотворенні в 1% не більш 17 Ватт. У тому випадку, якщо планується підключення акустики до вихідних підсилювачам, перевагу потрібно віддати ресивер у з вихідними каскадами MOSFET, що забезпечують великий динамічний діапазон відтворення.
6
Ще один параметр - підтримуваний формат відтворення: DVD, CD, MP3, JPEG, MPEG4 та інші.
Зверніть увагу
DVD-ресивери придбайте тільки в спеціалізованих магазинах.
Корисна порада
Перш ніж купувати DVD-ресивер, приділіть також увагу таким додатковим параметрам як наявність нічного діммера, дизайн пристрою і іншим характеристикам.