Як змінити картинку.

Для тих, хто оцінив суттєві відмінності в роботі останніх операційних систем лінійки Windows, стає ясним, що позиція лідера повинна скоро змінитися в сторону Windows Seven. Ця операційна система має безліч переваг над XP і навіть Vista, навіть зміну картинки при завантаженні операційної системи виробити набагато легше, ніж в колишніх системах.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Windows 7 Logon Background Changer.
Інструкція
1
Даний спосіб зміни картинки, яка з'являється при завантаженні операційної системи, доступний лише для стандартної версії Windows Seven. Для виконання цієї операції необхідно закачати на жорсткий диск програму Windows 7 Logon Background Changer.
2
Встановіть цю утиліту і зареєструйте. Реєстрація займає небагато часу.
3
Відкрийте програму. У головному вікні програми ви побачите ту саму картинку , що стоїть зараз у вас. Ви можете змінити папку з картинками, тим самим можна встановити свою картинку . Для цієї дії натисніть кнопку Choose a folder і додайте іншу папку з картинками.
4
Картинки завантажилися - виберіть будь-яку картинку , виділивши її мишкою. Натисніть Apply на зображенні обраної картинки.
5
Якщо картинка вас не влаштувала, натисніть кнопку «Apply« (зі стрілками тому).
6
Натиснувши кнопку Settings, ви переміститеся в налаштування програми, де буде можна вибрати колір тіні тексту. Також ви можете відмовитися від тіні тексту на екрані вітання.
7
Виконайте перезавантаження після збереження даних в програмі. Тепер при кожній наступній завантаженні Windows Seven ви будете спостерігати альтернативний екран вітання.
8
Рекомендації при виборі картинки: вона повинна бути схожа з поточним дозволом екрану. Як дізнатися дозвіл екрана? Перейдіть в «Панель управління» - «Оформлення та персоналізація» - «Екран» - «Дозвіл екрану». Невідповідність в дозволі картинки і екрану призведе до збільшення або зменшення картинки.