Як вигідно здати в оренду.

Щоб вигідно здати в оренду свою нерухомість, можна просто зробити фотографії квартири, офісу або дачі і розмістити оголошення на сайті. Але краще підійти до цього питання більш ґрунтовно.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, фотоапарат
Інструкція
1
Ознайомтеся з середніми цінами на ринку оренди нерухомості. Ця інформація допоможе здати ваші квадратні метри найвигідніше. Занадто висока ціна не дозволить вам швидко знайти зацікавлених орендарів, а занижена вартість може викликати підозри.
2
Зробіть якісні фотографії об'єкта нерухомості. Потенційних орендарів приваблюють оголошення з чіткими, красивими фотографіями, які дають уявлення про квартирі або офісі. Зробіть близько десяти знімків, на яких буде видно вигляд будівлі зовні, інтер'єр всередині з вигідних ракурсів і вид з вікон. Зрозуміло, фотографії повинні представляти реальну картину, не вводячи нікого в оману.
3
Не здавайте нерухомість рідним або друзям. Інакше можна забути про свою вигоду. Велика ймовірність, що орендну плату ви будете отримувати з затримками, і підвищити її з часом теж може стати великою проблемою.
4
Якщо ви живете далеко від місця, де здається ваша нерухомість, то доцільно скористатися послугами компанії-посередника, яка займатиметься всіма питаннями по вселення та виселення орендаря, а також іншими питаннями. Їх робота коштуватиме приблизно 10% від вартості орендної плати.
5
Будьте чесні. Описуйте нерухомість правдиво, вказуючи на всі суттєві недоліки. Інакше ваша репутація може постраждати. У договорі чітко прописуються всі умови здачі в оренду .
Корисна порада
Чи не можете довго знайти орендаря? Спокійно проаналізуйте можливі помилки ще раз. Можливо, ви забули врахувати якісь важливі деталі. Можна вдатися до допомоги ріелтора. Він оцінить ситуацію професійним поглядом і допоможе швидше знайти клієнтів.
Оренда квартир з кожним роком стає все популярнішим. Не у всіх є можливість і бажання придбати квадратні метри в особисте користування. А ось орендувати житло готові багато. І попит часто перевищує пропозицію.
Інструкція
1
Щоб здати квартиру вигідно доведеться задіяти всі можливі ресурси. Підключіть до процедури компанію, що займається операціями з нерухомістю. Серед її клієнтів дуже скоро знайдуться охочі орендувати ваше житло. Тільки пам'ятайте, що агентство візьме за свої послуги певний відсоток. Обговорити це умова відразу. Внесіть в договір пункт, за яким оплата комісії повністю або частково ляже на плечі орендаря.
2
Додайте оголошення про здачу в оренду на безкоштовних сайтах про продаж і оренду нерухомості. Наприклад, списку оголошень, де його побачить більшість зацікавлених людей. Протягом першого тижня після розміщення повідомлення задіяти платні опції не має сенсу. Воно й так буде в числі найбільш переглядаються, вгорі першої сотні.
3
Щоб оголошення про здачу в оренду зацікавило потенційного клієнта, докладно опишіть плюси вашої квартири. Зручне розташування, транспортна доступність, євроремонт, нова побутова техніка, наявність розвиненої інфраструктури в районі і т.д. Житло знімають в основному молоді люди, тому вкажіть, чи є поряд цілодобові магазини, автомобільні стоянки, салони краси і т.д.
4
Відберіть найкращі фотографії квартири. Там повинні бути відображені кухня, кімнати та санвузол. Додайте зображення до тексту оголошення. Повідомлення з картинками проглядаються набагато частіше.
5
Вкажіть в оголошенні контактні дані - мобільний телефон та електронну пошту. Напишіть бажаний час дзвінка, щоб клієнти не будили вас серед ночі.
Корисна порада
Квартири здаються внайми постійно, однак існують періоди затишшя. Це літо і січневі свята. Якщо хочете зробити вигідну угоду - шукайте орендарів навесні і восени. В цей час попит на житло найбільш високий.