Як навчити малюка сідати.

Малюкові виповнилося вже п'ять місяців. Він багато чого вміє: тримати голову, посміхатися у відповідь на вашу посмішку, тягнутися до цікавлять його предметів, перевертатися і т.д. Але крихті ще багато чому належить навчитися, наприклад, сидіти. І батьки в цьому йому можуть допомогти.
Вам знадобиться
  • - дитяче масло для масажу;
  • - басейн або ванна;
  • - іграшки;
  • - подушка-підкова.
Інструкція
1
Перед тим як дати маляті перший урок з «сидінню», зробіть крихті розслабляючий масаж ручок, ніжок, спинки і животика. Потім покладіть карапуза на рівну поверхню (краще, якщо вона буде твердою), візьміть його за ручки і акуратно потягніть малюка на себе. Перший раз дитина повинна сидіти буквально кілька секунд.
2
Після нетривалого першої вправи акуратно обхопіть голівку малюка і покладіть дитину на спинку. Дайте карапузові трохи відпочити і знову повторіть вправу. Вправи, що чергуються з відпочинком, потрібно повторити кілька разів.
3
Проводьте в день по шість-вісім уроків з «сидінню», поступово збільшуючи їх тривалість. На таких заняттях малюк інтенсивно напружує і качає м'язи преса, що дозволить йому в майбутньому сісти самостійно.
4
Займайтеся з крихіткою плаванням. Ці заняття відмінно зміцнять здоров'я карапуза і посприяють розвитку його гнучкою мускулатури. У воді знижується навантаження на дитячий хребет і тазостегнові суглоби дитини, тому малюка можна сідати без шкоди для його здоров'я.
5
До того ж, для розвитку м'язів малюка намагайтеся іграшки залишати на певній відстані від нього, щоб крихітка до них тягнувся. Під час такої вправи дитина напружує свої м'язи, що прискорює процес навчання: вже дуже скоро ваш карапуз буде сидіти самостійно.
6
Для більшої стійкості малюка , що навчається сидіти, змайструєте з поролону підкову і посадіть всередину карапуза. Ця опора дозволить зберігати дитині рівновагу і тренувати свої м'язи.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: дівчинку вчити сидіти раніше шести місяців не можна, оскільки це загрожує загином матки! Хлопчиків вчити сидіти можна з п'яти місяців.
Корисна порада
Лише тільки до 7-8 місяців малюк навчиться сидіти самостійно.
На думку експертів, в Москві постійно знаходиться не менше мільйона трудових мігрантів - «гастарбайтерів», а кожен десятий столичний новонароджений з'являється в сім'ї, де хоча б один з батьків - іноземець. Тому проблема ставлення корінних жителів до приїжджих з-за кордону вельми актуальна для цього мегаполісу.
Щоб якось протистояти формуванню негативного образу трудових мігрантів московська влада вирішили більш широко використовувати соціальну рекламу. Міський Департамент засобів масової інформації та реклами замовив створення декількох десятків коротких відеороликів про Москву взагалі і про іноземців в цьому мегаполісі зокрема. Зміст 15 кліпів повинно бути спрямоване на «попередження екстремізму, релігійної та расової нетерпимості». За словами представників департаменту, ідея полягає в тому, щоб іноземці в коротких півхвилинний сюжетах розповідали про який-небудь примітному місці в столиці або про особисті спогадах, пов'язаної з цим містом. «Маленька історія, зворушлива і щира», яка повинна закінчуватися особистим зверненням героя кліпу на рідній мові. Передбачається, що в ньому буде вираження любові до Москви і запрошення співвітчизників відвідати столицю России.В мерії кажуть, що замовлена відеопродукція стане частиною програми «Безпечне місто», розрахованої на період з 2012 по 2016 рік. Частина роликів з цієї серії повинна розповідати про те, яким дружелюбним може бути багатонаціональний мегаполіс. Хоча показувати нову соціальну рекламу поки планується тільки на телеканалах московського регіону, вона лише частково адресована москвичам. На думку Майї Ломідзе, директора Асоціації туроператорів Росії, ролики зі зверненням іноземців доцільніше було б показувати потенційним туристам. А Микола Курдюмов, голова альянсу «Трудова міграція», вважає, що корисна буде будь-яка соціальна реклама, яка формує позитивний імідж мігрантів. Особливо якщо ролики будуть відображати реальні, а не надумані історії про гастарбайтерів, їхніх сім'ях і про користь, принесеної цими людьми багатомільйонному місту.